Betshop: Πλήθος αγορών στο Μάιντζ – Άουγκσμπουργκ (22/10)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 21:30, Μάιντζ και Άουγκσμπουργκ μάχονται για την 9η αγωνιστική στο γερμανικό πρωτάθλημα. Η Betshop, προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Μάιντζ – Άουγκσμπουργκ στη Betshop

Την ήττα γνώρισε εκτός έδρας η Μάιντζ, δεχόμενη το 3-1 από την Ντόρτμουντ. Έμεινε πίσω στο σκορ από το πρώτο τρίλεπτο, με τους γηπεδούχους να ξαναβάζουν γκολ στο 54΄ με πέναλτι, καθώς και στις καθυστερήσεις του αγώνα. Στο 87΄ο Μπούρκαρντ μπόρεσε μόνο να μειώσει με το τέρμα. Έχει παραμείνει μακριά από τη νίκη εδώ και τέσσερις αγωνιστικές στο πρωτάθλημα. Στη βαθμολογία είναι 11η με 10 πόντους.

Με 1-1 ολοκλήρωσε τον αγώνα της η Άουγκσμπουργκ απέναντι στην Αρμίνια Μπίλεφελντ, μέσα στην έδρα της. Μόνο ένα βαθμό κατάφερε να να προσθέσει στη συγκομιδή της, φτάνοντας στους 6 πόντους, ενώ βρίσκεται στην 16η θέση. Προηγήθηκε στο 19΄με γκολ του Όξφορντ με την ισοφάριση να έρχεται στο 77΄. Το αμέσως επόμενο λεπτό ο Μόραβεκ βρήκε δίχτυα, αλλά ο VAR υπέδειξε οφσάιντ. Πατάει στην επικίνδυνη ζώνη, καθώς βρίσκεται στη 16η θέση με 6 βαθμούς.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της betshop, πιο κοντά στη νίκη είναι η Μάιντζ. Αναλυτικότερα, ο άσος προσφέρεται στο 1.73, το ”Χ” στο 3.83, και το διπλό στο 5.00.