*Αήττητο το Βανκούβερ στα έξι τελευταία παιχνίδια κόντρα στο Ντάλας, έχοντας τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες. Επικράτησε και στα τρία πιο πρόσφατα εξ αυτών.

*Over 2.5 τα 7/9 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά ΗΠΑ

ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 5-0 επί της Ρεάλ Εσπάνια, για το Τσάμπιονς Λιγκ. Προηγήθηκε με τον Μπλάκμον στο 21ο λεπτό, για να βρει ακόμη τέσσερις φορές δίχτυα στο δεύτερο ημίχρονο με τους Ραπόσο (59′), Γκαρσία (αυτ. 64′), Βίτε (70′) και Γουάιτ (77′).

Άστραψε και βρόντηξε μεσοβδόμαδα το Βανκούβερ. Για την ακρίβεια, η ομάδα του Λούτσι Γκονζάλες υποδέχθηκε τη Ρεάλ Εσπάνια από την Ονδούρα, για τους “16” του Τσάμπιονς Λιγκ, την οποία και συνέτριψε με 5-0, μετατρέποντας σε τυπικά διαδικασία τη μεταξύ τους ρεβάνς. Με διαφορά ανώτερη στον αγωνιστικό χώρο, πήρε προβάδισμα από το πρώτο ημίχρονο, για να δώσει διαστάσεις θριάμβου στην επικράτηση της στο δεύτερο, χωρίς να απειληθεί ιδιαίτερα. Εντός των συνόρων τώρα, δεν έχει πανηγυρίσει ακόμη κάποιο βαθμό, έχοντας ηττηθεί και στα δυο πρώτα παιχνίδια, από Σολτ Λέικ (1-2 εντός) και Σαν Χοσέ (2-1 εκτός).

Βανκούβερ Στατιστικά

*Over 2.5 τα τρία τελευταία παιχνίδια.

*Over 2.5 τα 7/8 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΤΑΛΑΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 3-1 επί των Λος Άντζελες Γκάλαξι, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο 35ο λεπτό, για να ισοφαρίσει στις καθυστερήσεις με τον Βελάσκο και να κάνει την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο με τα δυο τέρματα του Χεσούς Φερέιρα (56′, 64′).

Από την πρώτη του νίκη στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται το Ντάλας. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, η ομάδα του Νίκο Εστέβες υποδέχθηκε τους Λος Άντζελες Γκάλαξι, των οποίων και επικράτησε με 3-1. Μπορεί να μην ήταν ανώτερη, ωστόσο αποδείχθηκε αρκετά πιο εύστοχη στις ευκαιρίες που της παρουσιάστηκαν, για να φτάσει στο θετικό αποτέλεσμα. Αυτοί είναι και οι πρώτοι του βαθμοί για φέτος, καθώς είχε ξεκινήσει με ήττα 0-1 από τη Μινεσότα. Πανηγύρισε ένα διπλό στις επτά τελευταίες εξόδους του (1-2-4).