*Έρχονται από 5/7 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΑΤΛΑΝΤΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στη Φιλαδέλφεια. Το 1-0 ο Ρίος στο 55’, το 2-0 έκανε ο Γουίλι στο 63’, το 2-1 ήρθε απ’ τον Ούχρε στο 73’, το 2-2 έκανε ο Βάγκνερ στο 77’.

Δεύτερη σερί ισοπαλία, αυτή τη φορά εντός έδρας κόντρα στη Φιλαδέλφεια την περασμένη εβδομάδα. Έκανε κακό πρώτο ημίχρονο, ο αντίπαλος ήταν καλύτερος, αλλά μπήκε δυνατά στο δεύτερο μέρος και έκανε δύο γκολ μέχρι το 63’. Ωστόσο, η Φιλαδέλφεια αντέδρασε, βρήκε δύο γκολ απ’ το 73’ μέχρι το 77’ και έφτασε στο 2-2, η ισοπαλία ήταν το πιο δίκαιο αποτέλεσμα. Δεύτερη σερί ισοπαλία μετά το εκτός έδρας 1-1 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι, νωρίτερα πήρε νίκη 3-0 επί του Σικάγο, είχε προηγηθεί η εκτός έδρας ήττα απ’ το Τορόντο (2-0), νωρίτερα κέρδισε Ορλάντο (2-0) και Νιου Ίνγκλαντ (4-1). Μετρά ρεκόρ 3-2-2 στις πρώτες εφτά αγωνιστικές. Προπονήθηκε ο Γιακουμάκης, μάλλον θα είναι διαθέσιμος.

ΑΤΛΑΝΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 4/7 Under 2.5.

*Έρχεται από 4/7 NG.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-1 κόντρα στο Μόντρεαλ. Το 1-0 ο Μαρτίνες στο 45’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Κούμπο στο 58’, το 2-1 ήρθε στο 62’ απ’ τον Λάσιτερ.

Είναι σε κακό «φεγγάρι», την περασμένη εβδομάδα υπέστη δεύτερη διαδοχική ήττα, αυτή τη φορά εκτός έδρας 2-1 απ’ το Μόντρεαλ. Τραγικό το πρώτο ημίχρονο, το Μόντρεαλ ήταν ανώτερο και προηγήθηκε δίκαια λίγο πριν την ανάπαυλα. Στο δεύτερο 45λεπτο το Σινσινάτι βελτιώθηκε, ισοφάρισε γρήγορα, αλλά το 2-1 ήρθε σχεδόν άμεσα, από εκεί και έπειτα διαχειρίστηκε την κατάσταση. Δεύτερη σερί ήττα μετά το εντός έδρας 1-2 απ’ τη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, μετρά ρεκόρ 3-3-2 στις πρώτες οκτώ αγωνιστικές, με 12 πόντους είναι στην πέμπτη θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.