*17η αγωνιστική του πρωταθλήματος Απερτούρα.

*Πρώτη αναμέτρηση ανάμεσα στις δύο ομάδες.

ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΑ ΤΑΡΜΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 κόντρα στην Σαν Μαρτίν. Στο 24’ το 1-0, το 2-0 στις καθυστερήσεις.

Δεν πατούσε καλά πριν τη διακοπή, έχασε και απ’ τη Σαν Μαρτίν εκτός έδρας, παρότι η εμφάνιση της δεν ήταν κακή. Το παιχνίδι ήταν ισορροπημένο στο μεγαλύτερο κομμάτι του, στο πρώτο ημίχρονο ο αντίπαλος ήταν πιο αποτελεσματικός, η Ντεπορτίβα Τάρμα είχε φάσεις, αλλά ήταν άστοχη. Περίπου ίδιο το σκηνικό και στο δεύτερο μέρος, το 2-0 ήρθε στις καθυστερήσεις. Δεύτερη σερί ήττα μετά το εκτός έδρας 3-0 απ’ τη Μέλγαρ, εκεί είχε εκ προοιμίου δύσκολο έργο κόντρα στην πρωτοπόρο της βαθμολογίας. Συνέχεια στις ήττες έπειτα από δύο σερί ισοπαλίες, δεν έχει νίκη στις τελευταίες έξι αγωνιστικές (0-2-4), έχει μόλις ένα «τρίποντο» στις τελευταίες εννέα (1-3-5). Με 15 πόντους καταλαμβάνει την 15η θέση της βαθμολογίας.

ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΑ ΤΑΡΜΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 4/6 G/G σ’ όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 5/8 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-0 επί της Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ. Στο 61’ και το 66’ τα γκολ της Καχαμάρκα.

Εκμεταλλεύτηκε την έδρα της στην τελευταία αγωνιστική, πήρε αυτό που ήθελε κόντρα στην Μπινασιονάλ. Δεν ήταν καλύτερη του αντιπάλου, είχε όμως αποτελεσματικότητα στο δεύτερο μέρος, σκόραρε δύο φορές σε διάστημα πέντε λεπτών και εξασφάλισε το «τρίποντο». Επιστροφή στις νίκες μετά την εκτός έδρας ήττα 3-2 κόντρα στη Σιενσιάνο, που ήταν ανώτερη στο μεγαλύτερο κομμάτι του αγώνα, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο. Έχει ρεκόρ 3-0-2 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές, με 17 πόντους καταλαμβάνει την 13η θέση της βαθμολογίας. Είναι τραγική εκτός έδρας η Καχαμάρκα, έρχεται από πέντε διαδοχικές εκτός έδρας ήττες.