Bet365: Πλήθος αγορών στο Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον (02/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 14:30, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Έβερτον μάχονται για την 7η αγωνιστική της Premier League, και η bet365 προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον στην Bet365

Στο ”Ολντ Τράφορντ” η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ πέτυχε την πρώτη της νίκη φέτος στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ κόντρα στην Βιγιαρεάλ με 2-1. Άργησαν να ξυπνήσουν οι ”κόκκινοι διάβολοι” καθώς οι φιλοξενούμενοι απέκτησαν προβάδισμα στο 53′. Ο Τέγες έφερε το ματς στα ίσια στο 60ο λεπτό, με τον Ρονάλντο να χαρίζει τη νίκη στις καθυστερήσεις (90+5΄). Από ήττα έρχεται στο αγγλικό πρωτάθλημα απέναντι στην Άστον Βίλα εντός έδρας (0-1), παρά τις φάσεις που δημιούργησε, ενώ έχασε πέναλτι στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Φερνάντες.

Επέστρεψε στις νίκες η Έβερτον, κάνοντας το 2-0 επί της Νόριτς μέσα στην έδρα της. Πήρε το προβάδισμα στο 29΄με τον Τάουνσεντ να εκτελεί εύστοχα πέναλτι, και τον Ντουκουρέ να διπλασιάζει τα τέρματα στο 77΄. Τα “ζαχαρωτά” πλέον μετρούν τρεις συνεχόμενες εντός έδρας νίκες στην αρχή της σεζόν, για πρώτη φορά εδώ και 22 χρόνια.

Όπως δείχνουν οι αποδόσεις της bet365, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κυριαρχεί στις πιθανότητες νίκης. Αναλυτικά, ο άσος είναι στο 1.45, το ”Χ” στο 4.33, και το διπλό στο 7.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα έξι από τα εννέα τελευταία ματς της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, σημείωσαν γκολ και οι δύο ομάδες (στο 1.95 το Goal/Goal)
  • Στους τέσσερις από τους έξι πιο πρόσφατους αγώνες της Έβερτον, μπήκαν από 2 με 3 τέρματα (στο 2.00 το 2 – 3 γκολ)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.