Bet365: Πλήθος αγορών στο Τσεχία – Ουαλία (08/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, η Τσεχία υποδέχεται την Ουαλία για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου, με την bet365, να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Τσεχία – Ουαλία στην Bet365

Την ήττα δέχτηκε η Τσεχία από το Βέλγιο εκτός έδρας, με τελικό αποτέλεσμα 3-0. Οι ”κόκκινοι διάβολοι” ξεκίνησαν δυναμικά έχοντας τις περισσότερες επικίνδυνες φάσεις στον αγώνα. Οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν ελάχιστα τον ρυθμό τους στο δεύτερο 45λεπτο, χωρίς αποτέλεσμα. Βρέθηκαν πίσω στο σκορ στο 8΄, δεχόμενοι τέρματα στο 41΄ και στο 65΄. Είναι στην 2η θέση με 7 βαθμούς στο 5 γκρουπ και έρχεται με ισοπαλία (1-1) από φιλικό εντός με την Ουκρανία.

Στη λευκή ισοπαλία παρέμεινε η Ουαλία, κόντρα στην Εσθονία εντός έδρας, με εμφανέστατη την απώλεια του Μπέιλ.  Οι γηπεδούχοι είχε σημαντικά περισσότερες ευκαιρίες να βάλουν τέρμα, ήταν ωστόσο αναποτελεσματικοί. Προηγουμένως είχε κερδίσει τη Λευκορωσία με 2-3 εκτός και πάλι για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου. Στον βαθμολογικό πίνακα, έχει από 7 πόντους μαζί με την Τσεχία, και έχει πάρει την 3η θέση στον όμιλο.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της bet365, φαβορί για τη νίκη είναι η Τσεχία. Ειδικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 1.70 η ισοπαλία στο 3.50, και το διπλό στο 5.25.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.