Bet365: Νάπολι – Σπαρτάκ Μόσχας με κορυφαίες αγορές (30/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 19:45, η Νάπολι υποδέχεται την Σπαρτάκ Μόσχας για την 2η αγωνιστική των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ. Η bet365 διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Νάπολι – Σπαρτάκ Μόσχας στην Bet365

Το ”Χ” σημείωσε η Νάπολι απέναντι στην Λέστερ στο “Κινγκ Πάουερ” (2-2) την πρώτη αγωνιστική των ομίλων. Οι γηπεδούχοι πήραν προβάδισμα στο 9΄, και το διεύρυναν με δεύτερο τέρμα στο 64΄. Οι ρυθμοί έπεσαν για την αγγλική ομάδα στη συνέχεια, δίνοντας την ευκαιρία στον Οσμιέν να βρει δίχτυα στο 69΄ και στο 87΄ για την ισοφάριση. Απέναντι στην Κάλιαρι εντός έδρας για τη Σέριε Α, πήρε νίκη κάνοντας το 2-0.

Με το… αριστερό μπήκε στους ομίλους η Σπαρτάκ Μόσχας,  δεχόμενη ήττα από την Λέγκια Βαρσοβίας εντός έδρας (0-1). Παρόλο που οι γηπεδούχοι ήταν πιο κινητικοί, δημιούργησαν ελάχιστες απειλητικές φάσεις. Το τέμπο έπεσε τα τελευταία λεπτά με τον Καστράτι να εκμεταλλεύεται ευκαιρία στις καθυστερήσεις του αγώνα (90+1΄) και να βάζει το μοναδικό γκολ. Με την Ούφα κατάφερε να πετύχει τη νίκη (2-0) για το πρωτάθλημα Ρωσίας.

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της betshop, η Νάπολι υπερτερεί στις πιθανότητες νίκης. Ειδικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 1.25, η ισοπαλία στο 6.50, και το διπλό στο 10.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της Νάπολι, μπήκαν τέσσερα ή περισσότερα τέρματα (στο 2.30 το Over 3.5)
  • Στους τρεις από τους τέσσερις πιο πρόσφατους αγώνες της Σπαρτάκ Μόσχας, σημειώθηκαν λιγότερα από 10 κόρνερ (στο 1.80 το Under 10 κόρνερ)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.