Bet365: Λανς – Ρεμς με κορυφαίες αγορές (01/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, η Λανς φιλοξενεί τη Ρεμς για την 9η αγωνιστική της Λιγκ 1, με την bet365 να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Λανς – Ρεμς στην Bet365

Το αήττητο σερί που “έτρεχε” από το ξεκίνημα του πρωταθλήματος η Λανς έσπασε δύο αγωνιστικές πίσω, με την ήττα εντός από το Στρασβούργο (0-1). Ωστόσο, την περασμένη αγωνιστική γύρισε και πάλι σε θετικό αποτέλεσμα, με τη νίκη επί της Μαρσέιγ εκτός έδρας (2-3). Βρέθηκε να προηγείται με δύο γκολ πριν το μισάωρο, με σκόρερ τους Σοτόκα (9′ πεν.) και Φρανκόφσκι (27′). Ισοφάρισαν οι Μασσαλοί σκοράροντας δύο φορές μέσα σε ένα 12λεπτο, με το δεύτερο τέρμα από πέναλτι στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. O Σάιντ στο 71′ έβαλε το γκολ που έκρινε το ματς. Ανέβηκε στη δεύτερη θέση της κατάταξης με 15 βαθμούς.

Από νίκη έρχεται η Ρεμς στο γαλλικό πρωτάθλημα, καθώς επιβλήθηκε επί της Ναντ με 3-1 εντός έδρας. Πήρε το προβάδισμα με τον Φοκέ στο 51′ και ισοφαρίστηκε ένα δεκάλεπτο αργότερα. Σε μεγάλο πρωταγωνιστή του ματς αναδείχτηκε ο Εκιτίκε, που βρήκε δίχτυα δύο φορές στη συνέχεια, στο 72′ και στο 78′ και έγραψε το τελικό αποτέλεσμα. Βρίσκεται στην ενδέκατη θέση του βαθμολογικού πίνακα με 10 πόντους.

Όπως δείχνουν οι αποδόσεις της betshop, η Λανς έχει τον πρώτο λόγο για να κερδίσει. Πιο ειδικά, ο άσος βρίσκεται στο 1.85, η ισοπαλία στο 3.50, και το διπλό στο 4.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της Λανς, βγήκαν περισσότερες από τέσσερις κάρτες (στο 2.10 το Over 4.5 κάρτες)
  • Στους τρεις από τους τέσσερις πιο πρόσφατους αγώνες της Ρεμς, σημειώθηκαν περισσότερα από 9 κόρνερ (στο 2.00 το Over 9 κόρνερ)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.