Bet365: Αταλάντα – Μίλαν με πλήθος αγορών (03/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, η Αταλάντα φιλοξενεί την Μίλαν για την 7η αγωνιστική της Serie A, με την bet365 να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Αταλάντα – Μίλαν στην Bet365

Κέρδισε η Αταλάντα στο ματς κόντρα στη Γιουνγκ Μπόις με 1-0 στο γήπεδό της, κατακτώντας την πρώτη νίκη στους φετινούς ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ. Η ιταλική ομάδα είχε τον πρώτο λόγο στη δημιουργία φάσεων. Ο Πεσίνα έδωσε την λύση, σκοράροντας στο 68΄. Στην ισοπαλία έληξε ο αγώνας με την Ίντερ την προηγούμενη αγωνιστική της Σέριε Α, που εξελίχθηκε σε θρίλερ, με τελικό σκορ 2 – 2.

Με ήττα συνέχισε την πορεία της στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ η Μίλαν, αντιμετωπίζοντας εντός την Ατλέτικο Μαδρίτης, με τελικό σκορ 1-2. Ο Λεάο έδωσε ελπίδα στους Ιταλούς ανοίγοντας στο σκορ στο 10′. Ωστόσο, οι γηπεδούχοι στο 29΄, έμειναν με δέκα παίκτες, μετά τη δεύτερη κίτρινη του Κεσιέ. Ο Γκριζμάν ισοφάρισε στο 84΄και ο Σουάρες έδωσε το τελικό χτύπημα εκτελώντας εύστοχα πέναλτι στις καθυστερήσεις του αγώνα (90+7΄).  Κόντρα στη Σπέτσια στο ιταλικό πρωτάθλημα οι “ροσονέρι” πήραν τη νίκη μακριά από το γήπεδό τους με 1-2.

Κοιτώντας τις αποδόσεις της bet365, η Αταλάντα είναι το φαβορί στο ματς. Αναλυτικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.00, η ισοπαλία βρίσκεται στο 3.75, και το διπλό στο 3.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.