+31

#betarades #στοιχημα

ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ 16 / 06 / 2019

ΚΟΥΠΟΝΙ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Προκριματικά Euro 2020: Όμιλοι, Τηλεοπτικό Πρόγραμμα, Ημερομηνίες & Αποτελέσματα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την προκριματική φάση του Euro 2020!
prokrimatika euro 2020

Δείτε παρακάτω ποιοι είναι οι όμιλοι, το πρόγραμμα, τις τηλεοπτικές μεταδόσεις, τις ημερομηνίες των αγώνων καθώς και τα αποτελέσματα για τα προκριματικά Euro 2020.

Η προκριματική φάση για το Euro 2020 ξεκίνησε τον Μάρτιο του 2019 και ολοκληρώνεται τον Νοέμβριο του ίδιου έτους. Αποτελείται από δέκα συνολικά ομίλους, από τους οποίους την πρόκριση για τα τελικά παίρνουν οι δύο πρώτοι. Τα παιχνίδια θα διεξαχθούν σε πέντε «παράθυρα» για τις εθνικές ομάδες και πιο συγκεκριμένα τις ημερομηνίες 21-26 Μαρτίου, 7-11 Ιουνίου, 5-10 Σεπτεμβρίου, 10-15 Οκτωβρίου και 14-19 Νοεμβρίου.

Ανοίξτε ένα λογαριασμό με τη bet365 σήμερα

Υπενθυμίζεται ότι τα τελικά του Euro 2020 θα διεξαχθούν σε δώδεκα ευρωπαϊκές πόλεις, σε Λονδίνο, στο Άμστερνταμ, στο Μπακού, στο Μπιλμπάο, στο Βουκουρέστι, στη Βουδαπέστη, στην Κοπεγχάγη, στη Γλασκώβη, στο Μόναχο, στη Ρώμη και στην Αγία Πετρούπολη. Αυτός είναι και ο λόγος για τον οποίο στα προκριματικά Euro 2020 συμμετέχουν όλες οι χώρες και καμία δεν έχει εξασφαλίσει την πρόκρισή της αυτόματα, όπως συνέβαινε παλαιότερα με το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της διοργανώτριας.

Προκριματικά Euro 2020: Οι όμιλοι

Δέκα είναι οι όμιλοι για τα προκριματικά του Euro 2020. Η Ελλάδα κληρώθηκε στο 10ο γκρουπ και τίθεται αντιμέτωπη με τις Ιταλία, Βοσνία, Φινλανδία, Αρμενία και Λιχτενστάιν. Ξεχωρίζει στον τρίτο όμιλο η παρουσία της Γερμανίας και της Ολλανδίας, ενώ στο 1ο γκρουπ η Αγγλία αντιμετωπίζει τις Τσεχία, Βουλγαρία, Μαυροβούνιο και Κόσοβο. Η Πορτογαλία του Φερνάντο Σάντος καλείται να ξεπεράσει τα εμπόδια των Ουκρανίας, Σερβίας, Λιθουανίας και Λουξεμβούργου, κόντρα στις Σουηδία, Νορβηγία, Ρουμανία, Νησιά Φερόε και Μάλτα θα μετρήσει τις δυνάμεις της η Ισπανία, στον 6ο όμιλο.

Δείτε αναλυτικά πως διαμορφώνονται οι όμιλοι στα προκριματικά Euro 2020:

1ος όμιλος: Αγγλία, Τσεχία, Βουλγαρία, Μαυροβούνιο, Κόσοβο
2ος όμιλος: Πορτογαλία, Ουκρανία, Σερβία, Λιθουανία, Λουξεμβούργο
3ος όμιλος: Ολλανδία, Γερμανία, Β Ιρλανδία, Εσθονία, Λευκορωσία
4ος όμιλος: Ελβετία, Δανία, Ιρλανδία, Γεωργία, Γιβραλτάρ
5ος όμιλος: Κροατία, Ουαλία, Σλοβακία, Ουγγαρία, Αζερμπαϊτζάν
6ος όμιλος: Ισπανία, Σουηδία, Νορβηγία, Ρουμανία, Νησιά Φερόε, Μάλτα
7ος όμιλος: Πολωνία, Αυστρία, Ισραήλ, Σλοβενία, ΠΓΔΜ, Λετονία
8ος όμιλος: Γαλλία, Ισλανδία, Τουρκία, Αλβανία, Μολδαβία, Ανδόρα
9ος όμιλος: Βέλγιο, Ρωσία, Σκωτία, Κύπρος, Καζακστάν, Σαν Μαρίνο
10ος όμιλος: Ιταλία, Βοσνία, Φινλανδία, Ελλάδα, Αρμενία, Λιχτενστάιν

Προκριματικά Euro 2020: Τηλεοπτικό Πρόγραμμα, Ημερομηνίες, Αποτελέσματα

Τα προκριματικά του Euro 2020 αρχίζουν στις 21 Μαρτίου 2019 και ολοκληρώνονται στις 19 Νοεμβρίου του ίδιου έτους. Παρακάτω μπορείτε να βρείτε το πρόγραμμα ανά αγωνιστική, τις ημερομηνίες και τις ώρες των αγώνων, τις τηλεοπτικές μεταδόσεις, ενώ σταδιακά θα προστίθενται και τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

21/03/2019 17:00 Καζακστάν – Σκωτία 3-0
21/03/2019 19:00 Κύπρος – Σαν Μαρίνο 5-0
21/03/2019 21:45 Ολλανδία – Λευκορωσία 4-0
21/03/2019 21:45 Β. Ιρλανδία – Εσθονία 2-0
21/03/2019 21:45 Κροατία – Αζερμπαϊτζάν 2-1
21/03/2019 21:45 Σλοβακία – Ουγγαρία 2-0
21/03/2019 21:45 Αυστρία – Πολωνία 0-1
21/03/2019 21:45 ΠΓΔΜ – Λετονία 3-1
21/03/2019 21:45 Ισραήλ – Σλοβενία 1-1
21/03/2019 21:45 Βέλγιο – Ρωσία 3-1

22/03/2019 19:00 Βουλγαρία – Μαυροβούνιο 1-1
22/03/2019 21:45 Αγγλία – Τσεχία 5-0
22/03/2019 21:45 Λουξεμβούργο – Λιθουανία 2-1
22/03/2019 21:45 Πορτογαλία – Ουκρανία 0-0
22/03/2019 21:45 Αλβανία – Τουρκία 0-2
22/03/2019 21:45 Ανδόρρα – Ισλανδία 0-2
22/03/2019 21:45 Μολδαβία – Γαλλία 1-4

23/03/2019 16:00 Γεωργία – Ελβετία 0-2
23/03/2019 19:00 Γιβραλτάρ – Ιρλανδία 0-1
23/03/2019 19:00 Μάλτα – Ν. Φερόε 2-1
23/03/2019 19:00 Σουηδία – Ρουμανία 2-1
23/03/2019 21:45 Ισπανία – Νορβηγία 2-1
23/03/2019 21:45 Βοσνία – Αρμενία 2-1
23/03/2019 21:45 Ιταλία – Φινλανδία 2-0
23/03/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Ελλάδα 0-2

2η αγωνιστική

24/03/2019 16:00 Ουαλία – Σλοβακία 1-0
24/03/2019 16:00 Καζακστάν – Ρωσία 0-4
24/03/2019 19:00 Ουγγαρία – Κροατία 2-1
24/03/2019 19:00 Ισραήλ – Αυστρία 4-2
24/03/2019 19:00 Σαν Μαρίνο – Σκωτία 0-2
24/03/2019 21:45 Ολλανδία – Γερμανία 2-3
24/03/2019 21:45 Β. Ιρλανδία – Λευκορωσία 2-1
24/03/2019 21:45 Πολωνία – Λετονία 2-0
24/03/2019 21:45 Σλοβενία – ΠΓΔΜ 1-1
24/03/2019 21:45 Κύπρος – Βέλγιο 0-2

25/03/2019 19:00 Τουρκία – Μολδαβία 4-0
25/03/2019 21:45 Κόσοβο – Βουλγαρία 1-1
25/03/2019 21:45 Μαυροβούνιο – Αγγλία 1-5
25/03/2019 21:45 Λουξεμβούργο – Ουκρανία 1-2
25/03/2019 21:45 Πορτογαλία – Σερβία 1-1
25/03/2019 21:45 Ανδόρρα – Αλβανία 0-3
25/03/2019 21:45 Γαλλία – Ισλανδία 4-0

26/03/2019 19:00 Αρμενία – Φινλανδία 0-2
26/03/2019 21:45 Ιρλανδία – Γεωργία 1-0
26/03/2019 21:45 Ελβετία – Δανία 3-3
26/03/2019 21:45 Μάλτα – Ισπανία 0-2
26/03/2019 21:45 Νορβηγία – Σουηδία 3-3
26/03/2019 21:45 Ρουμανία – Ν. Φερόε 4-1
26/03/2019 21:45 Βοσνία – Ελλάδα 2-2
26/03/2019 21:45 Ιταλία – Λιχτενστάιν 6-0

Προκριματικά Euro 2020 Βαθμολογία (κλικ εδώ)

3η αγωνιστική

07/06/2019 19:00 Γεωργία – Γιβραλτάρ (Cosmote TV) 2-0
07/06/2019 21:45 Τσεχία – Βουλγαρία (Cosmote TV) 2-1
07/06/2019 21:45 Μαυροβούνιο – Κόσοβο (Cosmote TV) 1-1
07/06/2019 21:45 Λιθουανία – Λουξεμβούργο (Cosmote TV) 1-1
07/06/2019 21:45 Ουκρανία – Σερβία (Cosmote TV) 5-0
07/06/2019 21:45 Δανία – Ιρλανδία (Cosmote TV) 1-1
07/06/2019 21:45 Ν. Φερόε – Ισπανία (Cosmote TV) 1-4
07/06/2019 21:45 Νορβηγία – Ρουμανία (Cosmote TV) 2-2
07/06/2019 21:45 Σουηδία – Μάλτα (Cosmote TV) 3-0
07/06/2019 21:45 Αυστρία – Σλοβενία (Cosmote TV) 1-0
07/06/2019 21:45 ΠΓΔΜ – Πολωνία (Cosmote TV) 0-1
07/06/2019 21:45 Λετονία – Ισραήλ (Cosmote TV) 0-3

08/06/2019 16:00 Κροατία – Ουαλία (Cosmote TV) 2-1
08/06/2019 16:00 Ισλανδία – Αλβανία (Cosmote TV) 1-0
08/06/2019 19:00 Εσθονία – Β. Ιρλανδία (Cosmote TV) 1-2
08/06/2019 19:00 Αζερμπαϊτζάν Ουγγαρία (Cosmote TV) 1-3
08/06/2019 19:00 Μολδαβία – Ανδόρρα (Cosmote TV) 1-0
08/06/2019 19:00 Ρωσία – Σαν Μαρίνο (Cosmote TV) 9-0
08/06/2019 19:00 Αρμενία – Λιχτενστάιν (Cosmote TV) 3-0
08/06/2019 19:00 Φινλανδία  -Βοσνία (Cosmote TV) 2-0
08/06/2019 21:45 Λευκορωσία – Γερμανία (Cosmote TV) 0-2
08/06/2019 21:45 Τουρκία – Γαλλία (Cosmote TV) 2-0
08/06/2019 21:45 Βέλγιο – Καζακστάν (Cosmote TV) 3-0
08/06/2019 21:45 Σκωτία – Κύπρος (Cosmote TV) 2-1
08/06/2019 21:45 Ελλάδα – Ιταλία (Epsilon TV) 0-3

4η αγωνιστική

10/06/2019 21:45 Βουλγαρία – Κόσοβο (Cosmote TV) 2-3
10/06/2019 21:45 Τσεχία -Μαυροβούνιο (Cosmote TV) 3-0
10/06/2019 21:45 Σερβία -Λιθουανία (Cosmote TV) 4-1
10/06/2019 21:45 Ουκρανία -Λουξεμβούργο (Cosmote TV) 1-0
10/06/2019 21:45 Δανία -Γεωργία (Cosmote TV) 5-1
10/06/2019 21:45 Ιρλανδία – Γιβραλτάρ (Cosmote TV) 2-0
10/06/2019 21:45 Ν. Φερόε -Νορβηγία (Cosmote TV) 0-2
10/06/2019 21:45 Μάλτα – Ρουμανία (Cosmote TV) 0-4
10/06/2019 21:45 Ισπανία -Σουηδία (Cosmote TV) 3-0
10/06/2019 21:45 ΠΓΔΜ -Αυστρία (Cosmote TV) 1-4
10/06/2019 21:45 Λετονία – Σλοβενία (Cosmote TV) 0-5
10/06/2019 21:45 Πολωνία – Ισραήλ (Cosmote TV) 4-0

11/06/2019 17:00 Καζακστάν – Σαν Μαρίνο (Cosmote TV) 4-0
11/06/2019 19:00 Αζερμπαϊτζάν -Σλοβακία (Cosmote TV) 1-5
11/06/2019 21:45 Λευκορωσία -Β. Ιρλανδία (Cosmote TV) 0-1
11/06/2019 21:45 Γερμανία -Εσθονία (Cosmote TV) 8-0
11/06/2019 21:45 Ουγγαρία -Ουαλία (Cosmote TV) 1-0
11/06/2019 21:45 Αλβανία -Μολδαβία (Cosmote TV) 2-0
11/06/2019 21:45 Ανδόρρα – Γαλλία (Cosmote TV) 0-4
11/06/2019 21:45 Ισλανδία – Τουρκία (Cosmote TV) 2-1
11/06/2019 21:45 Βέλγιο – Σκωτία (Cosmote TV) 3-0
11/06/2019 21:45 Ρωσία – Κύπρος (Cosmote TV) 1-0
11/06/2019 21:45 Ελλάδα – Αρμενία (Epsilon TV) 2-3
11/06/2019 21:45 Ιταλία – Βοσνία (Cosmote TV) 2-1
11/06/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Φινλανδία (Cosmote TV) 0-2

Ανοίξτε ένα λογαριασμό με τη bet365 σήμερα

5η αγωνιστική

05/09/2019 19:00 Αρμενία – Ιταλία (Cosmote TV)
05/09/2019 21:45 Γιβραλτάρ – Δανία (Cosmote TV)
05/09/2019 21:45 Ιρλανδία – Ελβετία (Cosmote TV)
05/09/2019 21:45 Ν. Φερόε – Σουηδία (Cosmote TV)
05/09/2019 21:45 Νορβηγία – Μάλτα (Cosmote TV)
05/09/2019 21:45 Ρουμανία – Ισπανία (Cosmote TV)
05/09/2019 21:45 Ισραήλ -ΠΓΔΜ (Cosmote TV)
05/09/2019 21:45 Βοσνία – Λιχτενστάιν (Cosmote TV)
05/09/2019 21:45 Φινλανδία – Ελλάδα (Epsilon TV)

06/09/2019 21:45 Εσθονία – Λευκορωσία (Cosmote TV)
06/09/2019 21:45 Γερμανία – Ολλανδία (Cosmote TV)
06/09/2019 21:45 Σλοβακία – Κροατία (Cosmote TV)
06/09/2019 21:45 Ουαλία – Αζερμπαϊτζάν (Cosmote TV)
06/09/2019 21:45 Αυστρία – Λετονία (Cosmote TV)
06/09/2019 21:45 Σλοβενία -Πολωνία (Cosmote TV)
06/09/2019 21:45 Κύπρος – Καζακστάν (Cosmote TV)
06/09/2019 21:45 Σαν Μαρίνο – Βέλγιο (Cosmote TV)
06/09/2019 21:45 Σκωτία – Ρωσία (Cosmote TV)

07/09/2019 16:00 Κόσοβο – Τσεχία (Cosmote TV)
07/09/2019 19:00 Αγγλία – Βουλγαρία (Cosmote TV)
07/09/2019 19:00 Λιθουανία – Ουκρανία (Cosmote TV)
07/09/2019 19:00 Ισλανδία – Μολδαβία (Cosmote TV)
07/09/2019 21:45 Σερβία – Πορτογαλία (Cosmote TV)
07/09/2019 21:45 Γαλλία – Αλβανία (Cosmote TV)
07/09/2019 21:45 Τουρκία – Ανδόρρα (Cosmote TV)

6η αγωνιστική

08/09/2019 16:00 Ισπανία – Ν. Φερόε (Cosmote TV)
08/09/2019 19:00 Γεωργία Δανία (Cosmote TV)
08/09/2019 19:00 Ελβετία – Γιβραλτάρ (Cosmote TV)
08/09/2019 19:00 Ρουμανία – Μάλτα (Cosmote TV)
08/09/2019 19:00 Αρμενία – Βοσνία (Cosmote TV)
08/09/2019 21:45 Σουηδία – Νορβηγία (Cosmote TV)
08/09/2019 21:45 Φινλανδία – Ιταλία (Cosmote TV)
08/09/2019 21:45 Ελλάδα – Λιχτενστάιν (Epsilon TV)

09/09/2019 19:00 Αζερμπαϊτζάν – Κροατία (Cosmote TV)
09/09/2019 21:45 Εσθονία – Ολλανδία (Cosmote TV)
09/09/2019 21:45 Β. Ιρλανδία – Γερμανία (Cosmote TV)
09/09/2019 21:45 Ουγγαρία – Σλοβακία (Cosmote TV)
09/09/2019 21:45 Λετονία – ΠΓΔΜ (Cosmote TV)
09/09/2019 21:45 Πολωνία – Αυστρία (Cosmote TV)
09/09/2019 21:45 Σλοβενία – Ισραήλ (Cosmote TV)
09/09/2019 21:45 Ρωσία – Καζακστάν (Cosmote TV)
09/09/2019 21:45 Σαν Μαρίνο – Κύπρος (Cosmote TV)
09/09/2019 21:45 Σκωτία – Βέλγιο (Cosmote TV)

10/09/2019 21:45 Αγγλία – Κόσοβο (Cosmote TV)
10/09/2019 21:45 Μαυροβούνιο – Τσεχία (Cosmote TV)
10/09/2019 21:45 Λιθουανία – Πορτογαλία (Cosmote TV)
10/09/2019 21:45 Λουξεμβούργο – Σερβία (Cosmote TV)
10/09/2019 21:45 Αλβανία – Ισλανδία (Cosmote TV)
10/09/2019 21:45 Γαλλία – Ανδόρρα (Cosmote TV)
10/09/2019 21:45 Μολδαβία – Τουρκία (Cosmote TV)

7η αγωνιστική

10/10/2019 17:00 Καζακστάν – Κύπρος (Cosmote TV)
10/10/2019 21:45 Λευκορωσία – Εσθονία (Cosmote TV)
10/10/2019 21:45 Ολλανδία – Β. Ιρλανδία (Cosmote TV)
10/10/2019 21:45 Κροατία – Ουγγαρία (Cosmote TV)
10/10/2019 21:45 Σλοβακία – Ουαλία (Cosmote TV)
10/10/2019 21:45 Αυστρία – Ισραήλ (Cosmote TV)
10/10/2019 21:45 ΠΓΔΜ – Σλοβενία (Cosmote TV)
10/10/2019 21:45 Λετονία – Πολωνία (Cosmote TV)
10/10/2019 21:45 Βέλγιο – Σαν Μαρίνο (Cosmote TV)
10/10/2019 21:45 Ρωσία – Σκωτία (Cosmote TV)

11/10/2019 21:45 Τσεχία – Αγγλία (Cosmote TV)
11/10/2019 21:45 Μαυροβούνιο – Βουλγαρία (Cosmote TV)
11/10/2019 21:45 Πορτογαλία – Λουξεμβούργο (Cosmote TV)
11/10/2019 21:45 Ουκρανία – Λιθουανία (Cosmote TV)
11/10/2019 21:45 Ανδόρρα – Μολδαβία (Cosmote TV)
11/10/2019 21:45 Ισλανδία – Γαλλία (Cosmote TV)
11/10/2019 21:45 Τουρκία – Αλβανία (Cosmote TV)

12/10/2019 16:00 Γεωργία – Ιρλανδία (Cosmote TV)
12/10/2019 19:00 Δανία – Ελβετία (Cosmote TV)
12/10/2019 19:00 Ν. Φερόε – Ρουμανία (Cosmote TV)
12/10/2019 19:00 Βοσνία – Φινλανδία (Cosmote TV)
12/10/2019 21:45 Μάλτα – Σουηδία (Cosmote TV)
12/10/2019 21:45 Νορβηγία – Ισπανία (Cosmote TV)
12/10/2019 21:45 Ιταλία – Ελλάδα (Epsilon TV)
12/10/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Αρμενία (Cosmote TV)

8η αγωνιστική

13/10/2019 16:00 Καζακστάν – Βέλγιο (Cosmote TV)
13/10/2019 19:00 Λευκορωσία – Ολλανδία (Cosmote TV)
13/10/2019 19:00 Ουγγαρία – Αζερμπαϊτζάν (Cosmote TV)
13/10/2019 19:00 Κύπρος – Ρωσία (Cosmote TV)
13/10/2019 19:00 Σκωτία – Σαν Μαρίνο (Cosmote TV)
13/10/2019 21:45 Εσθονία Γερμανία (Cosmote TV)
13/10/2019 21:45 Ουαλία Κροατία (Cosmote TV)
13/10/2019 21:45 Πολωνία – ΠΓΔΜ (Cosmote TV)
13/10/2019 21:45 Σλοβενία – Αυστρία (Cosmote TV)

14/10/2019 21:45 Βουλγαρία – Αγγλία (Cosmote TV)
14/10/2019 21:45 Κόσοβο – Μαυροβούνιο (Cosmote TV)
14/10/2019 21:45 Λιθουανία – Σερβία (Cosmote TV)
14/10/2019 21:45 Ουκρανία – Πορτογαλία (Cosmote TV)
14/10/2019 21:45 Γαλλία – Τουρκία (Cosmote TV)
14/10/2019 21:45 Ισλανδία – Ανδόρρα (Cosmote TV)
14/10/2019 21:45 Μολδαβία – Αλβανία (Cosmote TV)

15/10/2019 21:45 Γιβραλτάρ – Γεωργία (Cosmote TV)
15/10/2019 21:45 Ελβετία – Ιρλανδία (Cosmote TV)
15/10/2019 21:45 Ν. Φερόε – Μάλτα (Cosmote TV)
15/10/2019 21:45 Ρουμανία – Νορβηγία (Cosmote TV)
15/10/2019 21:45 Σουηδία – Ισπανία (Cosmote TV)
15/10/2019 21:45 Ισραήλ – Λετονία (Cosmote TV)
15/10/2019 21:45 Φινλανδία – Αρμενία (Cosmote TV)
15/10/2019 21:45 Ελλάδα – Βοσνία (Epsilon TV)
15/10/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Ιταλία (Cosmote TV)

9η αγωνιστική

14/11/2019 19:00 Τουρκία – Ισλανδία (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Τσεχία – Κόσοβο (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Αγγλία – Μαυροβούνιο (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Πορτογαλία – Λιθουανία (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Σερβία – Λουξεμβούργο (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Αλβανία – Ανδόρρα (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Γαλλία – Μολδαβία (Cosmote TV)

15/11/2019 19:00 Αρμενία – Ελλάδα (Epsilon TV)
15/11/2019 19:00 Φινλανδία – Λιχτενστάιν (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Δανία – Γιβραλτάρ (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Ελβετία – Γεωργία (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Νορβηγία – Ν. Φερόε (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Ρουμανία – Σουηδία (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Ισπανία – Μάλτα (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Βοσνία – Ιταλία (Cosmote TV)

16/11/2019 16:00 Κύπρος – Σκωτία (Cosmote TV)
16/11/2019 19:00 Αζερμπαϊτζάν – Ουαλία (Cosmote TV)
16/11/2019 19:00 Σλοβενία – Λετονία (Cosmote TV)
16/11/2019 19:00 Ρωσία – Βέλγιο (Cosmote TV)
16/11/2019 19:00 Σαν Μαρίνο – Καζακστάν (Cosmote TV)
16/11/2019 21:45 Γερμανία – Λευκορωσία (Cosmote TV)
16/11/2019 21:45 Β. Ιρλανδία – Ολλανδία (Cosmote TV)
16/11/2019 21:45 Κροατία – Σλοβακία (Cosmote TV)
16/11/2019 21:45 Αυστρία – ΠΓΔΜ (Cosmote TV)
16/11/2019 21:45 Ισραήλ – Πολωνία (Cosmote TV)

10η αγωνιστική

17/11/2019 16:00 Λουξεμβούργο – Πορτογαλία (Cosmote TV)
17/11/2019 16:00 Σερβία – Ουκρανία (Cosmote TV)
17/11/2019 19:00 Βουλγαρία – Τσεχία (Cosmote TV)
17/11/2019 19:00 Κόσοβο – Αγγλία (Cosmote TV)
17/11/2019 21:45 Αλβανία – Γαλλία (Cosmote TV)
17/11/2019 21:45 Ανδόρρα – Τουρκία (Cosmote TV)
17/11/2019 21:45 Μολδαβία – Ισλανδία (Cosmote TV)

18/11/2019 21:45 Γιβραλτάρ – Ελβετία (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Ιρλανδία – Δανία (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Μάλτα – Νορβηγία (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Ισπανία – Ρουμανία (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Σουηδία – Ν. Φερόε (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Ελλάδα – Φινλανδία (Epsilon TV)
18/11/2019 21:45 Ιταλία  – Αρμενία (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Βοσνία (Cosmote TV)

19/11/2019 21:45 Γερμανία – Β. Ιρλανδία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Ολλανδία – Εσθονία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Σλοβακία – Αζερμπαϊτζάν (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Ουαλία – Ουγγαρία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 ΠΓΔ -Μ Ισραήλ (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Λετονία – Αυστρία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Πολωνία – Σλοβενία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Βέλγιο – Κύπρος (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Σαν Μαρίνο – Ρωσία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Σκωτία – Καζκαστάν (Cosmote TV)

Ελλάδα: Το πρόγραμμα στα προκριματικά του Euro 2020

Η Εθνική Ελλάδας κληρώθηκε στον 10ο όμιλο για τα προκριματικά του Euro 2020. Σύμφωνα με το πρόγραμμα που εξέδωσε η UEFA, ξεκινά τις υποχρεώσεις της με δύο εκτός έδρας αναμετρήσεις κόντρα σε Λιχτενστάιν (23/03) και Βοσνία (26/03). Ακολουθούν δύο εντός έδρας ματς το Ιούνιο, αρχικά αυτό απέναντι στην Ιταλία (08/06) και έπειτα εκείνο με την Αρμενία (11/6). Το Σεπτέμβριο η «γαλανόλευκη» θα ταξιδέψει στη Φινλανδία (05/09) και στη συνέχεια θα υποδεχθεί το Λιχτενστάιν (08/09). Στις 12 Οκτωβρίου θα δώσει το πιο δύσκολο, ίσως, παιχνίδι της, με αντίπαλο την Ιταλία εκτός έδρας, στις 15/10 θα φιλοξενήσει τη Βοσνία, στις 15/11 θα δοκιμαστεί στην Αρμενία και θα ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις της υποδεχόμενη την Φινλανδία στις 18/11.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

23/03/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Ελλάδα
26/03/2019 21:45 Βοσνία – Ελλάδα
08/06/2019 21:45 Ελλάδα – Ιταλία
11/06/2019 21:45 Ελλάδα – Αρμενία
05/09/2019 21:45 Φινλανδία – Ελλάδα
08/09/2019 21:45 Ελλάδα – Λιχτενστάιν
12/10/2019 21:45 Ιταλία – Ελλάδα
15/10/2019 21:45 Ελλάδα – Βοσνία
15/11/2019 19:00 Αρμενία Ελλάδα
18/11/2019 21:45 Ελλάδα – Φινλανδία
Ανοίξτε ένα λογαριασμό με τη bet365 σήμερα

Διάβασε επίσης

Κορυφαία ιστοσελίδα
bet365