Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Το γκρουπ αποτελείται από 8 ομάδες που θα αναμετρηθούν από 1 φορά μεταξύ τους για να προκύψουν οι 2 που θα υποβιβαστούν στη 2η κατηγορία.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 8 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΧΕΝΑΝ ΤΖΙΑΝΓΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Ηττήθηκε με 1-0 από την Νταλιάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Είχε ρόλο παρατηρητή στο 1ο ημίχρονο, δεχόμενη 16 τελικές προσπάθειες, με την ίδια να μην απειλεί καθόλου. Δεν ήταν το ίδιο τυχερή στο β’ μέρος, με την Νταλιάν να σημειώνει το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης στο 80ο λεπτό και να παίρνει τους 3 βαθμούς της νίκης.

Ήταν η 3η συνεχόμενη ήττα της. Βρίσκεται στη 2η θέση του γκρουπ, στο +8 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν τα 4 από τα τελευταία 5 παιχνίδια της. Έχει αποτύχει να σκοράρει στα 3 από τα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 1-0 από την Νταλιάν.

Χενάν Τζιανγέ Στατιστικά

*Under2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365gr)

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Αναδείχθηκε ισόπαλη με 1-1 απέναντι στην Τσονγκίνγκ Λιφάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Ήταν καλύτερη στη μεγαλύτερη διάρκεια του παιχνιδιού, αλλά ήταν αυτή που έμεινε πίσω στο σκορ, κόντρα στη ροή του παιχνιδιού, στο 55ο λεπτό της αναμέτρησης. Η Τιαντζίν αντέδρασε άμεσα, ισοφαρίζοντας σε 1-1 στο 60ο λεπτό της αναμέτρησης, σκορ που έμελλε να μείνει μέχρι τέλους.

Ήταν το 2ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη. Βρίσκεται εντός ζώνης υποβιβασμού, στην 7η θέση του γκρουπ, ισόβαθμη με τις Κανγκτζού και Νταλιάν (5η και 6η αντίστοιχα). Δεν έχει σκοράρει στα 3 από τα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη με 1-1 απέναντι στην Τσονγκίνγκ Λιφάν.