18η αγωνιστική

Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Το γκρουπ αποτελείται από 8 ομάδες που θα αναμετρηθούν από 1 φορά μεταξύ τους για να προκύψουν οι 2 που θα υποβιβαστούν στη 2η κατηγορία.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΧΕΝΑΝ ΤΖΙΑΝΓΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Ήταν άτυχη στην ισοπαλία της με 1-1 απέναντι στη Γουχάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Ήταν καλύτερη καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού και μετά από ένα 1ο ημίχρονο χωρίς πολλές ευκαιρίες, έβαλε δύσκολα στους αντιπάλους της στο β’ μέρος. Η πίεση απέδωσε καρπούς, με τον Καράνγκα να κάνει το 0-1 στο 86′. Ο ίδιος παίκτης έγινε μοιραίος για τη Χενάν, διαμορφώνοντας το τελικό 1-1 με αυτογκόλ στο 90+3′.

Ήταν το 7ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη (0-4-3). Βρίσκεται στη 2η θέση του γκρουπ, στο +8 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Έχει δεχτεί γκολ στα τελευταία 5 παιχνίδια της, σε πρωτάθλημα και κύπελλο.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη με 1-1 απέναντι στη Γουχάν.

Χενάν Τζιανγέ Στατιστικά

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365gr)

*Under2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

*2 συνεχόμενες ισοπαλίες με 1-1 σκορ.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΣΑΝΓΚΑΙ ΣΕΝΧΟΥΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Άνετη νίκη με 4-1 επί της Τσονγκίνγκ Λιφάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Ήταν η απόλυτη κυρίαρχος του παιχνιδιού και προηγήθηκε δίκαια με 1-0 στο 23′. Διεύρυνε το προβάδισμα της κάνοντας το 2-0 στο 50′, με τη φιλοξενούμενη να μειώνει προσωρινά σε 2-1 στο 58′. Η Σένχουα δεν ανησύχησε σε κανένα σημείο του παιχνιδιού και διαμόρφωσε το τελικό 4-1 μέσα σε τρία λεπτά (73′, 77′).

Ήταν το 4ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα (2-2-0). Βρίσκεται στην 1η θέση του γκρουπ και δεν κινδυνεύει σε καμία περίπτωση με υποβιβασμό. Έχει σκοράρει στα 9 από τα τελευταία 10 παιχνίδια της.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε άνετα με 4-1 της Τσονγκίνγκ Λιφάν.