11η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Χαϊκού.

*Οι δύο ομάδες έρχονται αντιμέτωπες για πρώτη φορά στην ιστορία τους.

ΧΕΜΠΕΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 0-1 από την Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Έμεινε με παίκτη λιγότερο από το 26’ και το πλήρωσε, δεχόμενη το 0-1 έξι λεπτά αργότερα. Δεν κατάφερε ποτέ να απειλήσει ουσιαστικά τους αντιπάλους της, που είχαν ευκαιρίες να διευρύνουν το σκορ, αλλά μάταια, με το 0-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Τρίτη συνεχόμενη ήττα για τη Χεμπέι και δεύτερο συνεχόμενο χωρίς να βρει το δρόμο προς τα δίχτυα. Βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -4 από την απευθείας σωτηρία και τη 15η Κανγκζού. Μετράει 9 ήττες στα 10 παιχνίδια της ως τώρα στο πρωτάθλημα.

Καμία μεταγραφική ενίσχυση, μεγάλα τα οικονομικά προβλήματα της Χεμπέι, θα πορευτεί κυρίως με την ομάδα νέων από δω και πέρα. Τιμωρημένος ο Τζουνζέ Ζανγκ. Εκτός ο Γιάο Ζουτσέν.

Χεμπέι Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΤΣΕΝΓΚΝΤΟΥ ΡΟΝΓΚΤΣΕΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 1-2 της Μεϊζού Χάκα, την περασμένη αγωνιστική. Παθητικός ο ρόλος της στο 1ο ημίχρονο, έμεινε δίκαια πίσω στο σκορ στο 24’, ενώ θα μπορούσε να έχει δεχτεί κι άλλο γκολ. Οι γρήγορες αλλαγές τη μεταμόρφωσαν στο β’ μέρος, κυριάρχησε της Χάκα και κατάφερε να ανατρέψει το εις βάρος της αποτέλεσμα μέσα σε πέντε λεπτά (1-1 στο 82’, 1-2 στο 86’)!

Παρέμεινε αήττητη για όγδοο συνεχόμενο παιχνίδι (2-6-0)! Βρίσκεται στη 12η θέση της βαθμολογίας, στο +6 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Είναι η ομάδα με τις περισσότερες ισοπαλίες στο πρωτάθλημα, έξι στον αριθμό, με τις τρεις από αυτές να έρχονται με 0-0 σκορ.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.