13η αγωνιστική

*Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 4 από τις τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

*Αήττητη η Σαντόνγκ στα τελευταία 12 παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων (9-3-0).

*Σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Χαϊκού.

ΧΕΜΠΕΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 3-4 από την Τιαντζίν, την περασμένη αγωνιστική. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 21′, αλλά έβγαλε αντίδραση και ισοφάρισε σε 1-1 στο 30′.  Είδε τους φιλοξενούμενους να παίρνουν προβάδισμα δύο τερμάτων μέσα σε πέντε λεπτά (50, 54′). Δεν τα παράτησε όμως, φέρνοντας το παιχνίδι και πάλι στα ίσα (57′, 81′). Η χαρά της δεν κράτησε πολύ, με τις “Τίγρεις” να διαμορφώνουν το τελικό 3-4 ένα λεπτό αργότερα (82′).

Μία ακόμη ήττα για τη Χεμπεί, η πέμπτη συνεχόμενη. Βρίσκεται στη 17η θέση της βαθμολογίας, στο -5 από την απευθείας σωτηρία και τη 15η Νταλιάν. Με n/g ολοκληρώθηκαν τα 7 από τα 12 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Εκτός οι Γιάο Ζουτσέν και Γουέι Ζανγκ.

Χεμπέι Στατιστικά

*Under1.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

*11/12 ήττες στο πρωτάθλημα.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΝΓΚ ΤΑΪΣΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 0-2 της Κανγκτζού Μάιτι Λάιονς, την περασμένη αγωνιστική. Έκανε το χρέος της, απέναντι σε μία κατώτερη αντίπαλο, επέβαλε το ρυθμό της και πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων στο 39′. Διαδικαστικού χαρακτήρα το β’ μέρος, με τις δύο ομάδες εξαιρετικά άστοχες και το 0-2 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Έκτη συνεχόμενη νίκη για την πρωταθλήτρια, που βρίσκεται στο κυνήγι της πρωτοπόρου Γουχάν Θρι Τάουνς (-4 βαθμοί). Με n/g ολοκληρώθηκαν τα 9 από τα 12 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, με τη Σαντόνγκ να μην έχει ισοπαλία στο διάστημα αυτό!