*5η αγωνιστική

ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Χάρτλπουλ έφερε 0-0 εντός έδρας με την Τρανμίρ, δείχνοντας πάλι πρόβλημα στη δημιουργία φάσεων, έχοντας ουσιαστικά μόνο μία καλή ευκαιρία να σκοράρει, στο πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο μισό του αγώνα δέχθηκε έντονη πίεση και περισσότερο υπερασπίστηκε το μηδέν στην άμυνα, παρά κυνήγησε κάποιο τέρμα.

Η Χάρτλπουλ έμεινε στο 0-0 εντός έδρας απέναντι στην Τρανμίρ, εξακολουθώντας να αναζητεί την πρώτη της φετινή νίκη στη σεζόν! Και μπορεί να έχει πάρει δύο βαθμούς μέχρι στιγμής, αλλά το ξεκίνημα της στο πρωτάθλημα κάθε άλλο παρά καλό μπορεί να χαρακτηριστεί, αφού έχει πετύχει μόλις ένα γκολ! Τουλάχιστον είναι αήττητη εντός, αλλά με 2/2 «λευκές» ισοπαλίες.

Όλα αυτά στην εποχή Πολ Χάρτλεϊ, με τον Σκοτσέζο προπονητή που ανέλαβε τον Ιούνιο να ψάχνει να βρει τον τρόπο που θα ανατρέψει αυτή την αρνητική κατάσταση για την ομάδα του.

Οι Γκρέι (ΕΠ), Εντζόλι (ΕΠ) έχουν επιστρέψει στις προπονήσεις, μένει να φανεί αν θα χρησιμοποιηθούν ή όχι.

Χάρτλπουλ Στατιστικά

*Εχει 4/5 N/G στη σεζόν.

*Εχει 3/5 over 2,5 στη σεζόν.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Μπράντφορντ έχασε 1-0 εκτός έδρας από την Κόλτσεστερ, δεχόμενη το γκολ από τον Ιστμαν στο 97ο λεπτό, αν και πρόλαβε να έχει και δοκάρι στη συνέχεια. Πάντως θα μπορούσε να είχε δεχθεί γκολ και νωρίτερα, στο πρώτο ημίχρονο, όταν και γλίτωσε από το δοκάρι της, διαμαρτυρήθηκε για ένα πέναλτι που έκριναν οι παίκτες της πώς έπρεπε να πάρει, αλλά γενικώς το παιχνίδι δεν είχε πολλές φάσεις.

Η Μπράντφορντ ηττήθηκε με 1-0 εκτός έδρας από την Κόλτσεστερ, με τέρμα που δέχθηκε πολύ «βαθιά» στις καθυστερήσεις. Αυτή ήταν η πρώτη της ήττα έπειτα από δύο σερί νίκες που πέτυχε, αμφότερες στο γήπεδό της, με τη μία εξ αυτών να είναι για το Λιγκ Καπ.

Εχοντας μαζέψει λοιπόν μόλις τέσσερις βαθμούς έπειτα από τέσσερις αγωνιστικές, με τον τίτλο του δεύτερου φαβορί της κατηγορίας για άνοδο, κυρίως λόγω της παρουσίας του Μαρκ Χιουζ στον πάγκο της, δεν μπορεί να θεωρηθεί καλό το ξεκίνημα του πρωταθλήματος ούτε για την ίδια!

Εκτός του μακροχρόνια τραυματία επιθετικού Εϊσα, χτύπησε σοβαρά ο μέσος Οντασέμπε, ενώ τραυματίστηκε και θα απουσιάσει και ο μέσος Γουόκερ. Πήρε δανεικό τον γκολκίπερ Ο’ Σόνεσι από την Γουλβς.