*Επαναληπτικός αγώνας για τον 3ο προκριματικό γύρο του Conference League. Δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ.

*Στο πρώτο παιχνίδι κέρδισε η Σλασκ με 2-1.

*Οποια ομάδα προκριθεί θα αντιμετωπίσει στα πλέι οφς του θεσμού τη νικήτρια του ζευγαριού Ραπίντ Βιέννης – Ανόρθωση.

Δείτε τα Προγνωστικά Conference League

ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΕΡ ΣΕΒΑ ΑΝΑΛΥΣΗ (Ισραήλ, Νο 130)

Η Χάποελ Μπερ Σεβά δεν έχει ξεκινήσει ακόμη υποχρεώσεις για το πρωτάθλημα Ισραήλ, με αποτέλεσμα τελευταίο παιχνίδι της να ήταν η ήττα στον πρώτο αγώνα από την Σλασκ με 2-1. Σε έναν αγώνα που ίσως να απέφευγε να χάσει, αν άντεχε λίγα λεπτά ακόμη, αφού παρόλο που ισοφάρισε προς την εκπνοή του ημιχρόνου, βρέθηκε να χάνει πάλι λίγο πριν τη λήξη του!

Στην ομάδα του Ισραήλ ποντάρουν αρκετά στην έδρα τους, που θεωρείται από τις πιο δυνατές στην χώρα, αλλά και στις καιρικές συνθήκες, ελπίζοντας η πολλή ζέστη να επηρεάσει αρνητικά τους αντιπάλους της.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Χαποέλ Μπερ Σεβά έχασε με 2-1 εκτός έδρας από την Σλασκ Βρότσλαβ, αν και ισοφάρισε με τον Μπαρέιρο στο 45’ το γκολ που δέχθηκε από τον Εξπόσιτο στο 28’. Αλλά πριν λήξει το ημίχρονο, στις καθυστερήσεις του, «έφαγε» δεύτερο τέρμα από πέναλτι του Πιτς.

Χαποέλ Μπερ Σεβά Στατιστικά

*Εχει δύο σερί over 2,5, 3/4 στη σεζόν (δες το στην Betshop)

*Εχει 3/4 αγώνες με 2-3 γκολ στη σεζόν.

21+ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 Εποπτεία εμπ. επικ/νίας: ΕΕΕΠ

ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ ΑΝΑΛΥΣΗ (Πολωνία, Νο 768)

Η Σλασκ Βρότσλαβ αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 εντός έδρας με την Λέχια Γκνατσκ, παραμένοντας αήττητη στη σεζόν, έχοντας τέσσερις νίκες και τρεις ισοπαλίες, με τις τρεις νίκες να έχουν επιτευχθεί στα ευρωπαϊκά τους παιχνίδια!

Ο προπονητής της, Γιάτσεκ Μαγκιέρα, είπε πώς έχει αποφασίσει για την ενδεκάδα, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση παρά μόνο στους παίκτες του λίγο πριν την έναρξη του αγώνα. Ξεκαθάρισε πώς η νίκη του πρώτου αγώνα δεν τους εξασφαλίζει απολύτως τίποτα, όλα θα κριθούν απόψε, ενώ τόνισε πώς δεν έχουν κάνει κάποια έξτρα προπόνηση στα πέναλτι.

Εκτός του τραυματία μέσου Ζίλα, χτύπησε και ο μέσος Σομπότα που θα απουσιάσει.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Σλασκ Βρότσλαβ έφερε 1-1 εντός έδρας με την Λέχια Γκνατσκ, ανοίγοντας το σκορ με τον Στίγκλετς στο 33’, αλλά δέχθηκε την ισοφάριση από τον Μακόφσκι στις καθυστερήσεις του αγώνα.