* Πρώτος αγώνας, ακολουθεί ρεβάνς στην έδρα των φιλοξενούμενων

* Δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ

* Στο πρωτάθλημα (24/07): Κονσεπσιόν – Μαγκαγιάνες 0-2

ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΔΑΔ ΚΟΝΣΕΠΣΙΟΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη (2-3) επί της Φερνάντες Βιάλ. Προηγήθηκε 0-2 με Γοδόι (13’) και Ραγκούσα (17’), στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου μείωσαν οι γηπεδούχοι και ο Γοδόι πέτυχε το τρίτο γκολ στο 68’, πριν διαμορφωθεί το τελικό σκορ στο 90+1’.

Στο καλύτερη σημείο της σεζόν της η Κονσεπσιόν, πηγαίνει στα ματς Κυπέλλου προερχόμενη από τρεις σερί νίκες με 10 γκολ ενεργητικό! Το Σάββατο πέρασε σχετικά εύκολα και από την έδρα της ουραγού της Primera B, ενώ προηγήθηκαν δύο πειστικές εμφανίσεις απέναντι στους ανταγωνιστές για τα Playoffs ανόδου, Πουέρτο Μοντ (1-4) και Κοπιαπό (3-0).

Στη φάση των “32” για το Κύπελλο πέταξε εκτός τη Λα Σερένα της Primera Division με δύο νίκες, 4-3 εντός και 1-2 εκτός έδρας. Παραδόξως είναι πιο αποτελεσματική μακριά από την έδρα της, τους 16/27 πόντους της για το πρωτάθλημα τους πήρε στα ταξίδια της!

ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΔΑΔ ΚΟΝΣΕΠΣΙΟΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* No Goal τα 4/6 τελευταία παιχνίδια της

* Over 2.5 τα 6/9 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΜΑΓΚΑΓΙΑΝΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα (0-1) από την Σαντιάγο Γουόντερερς. Το καθοριστικό γκολ πέτυχε στο 53’ ο Βελάσκες.

Φαινόταν εξασφαλισμένη η άνοδός της στη μεγάλη κατηγορία της Χιλής για αρκετές εβδομάδες, όμως οι δύο κολλητές ήττες άρχισαν να δημιουργούν ρωγμές στην πορεία της Μαγκαγιάνες.

Στα πρώτα 21 παιχνίδια της Primera B είχε μόλις μία ήττα και μέσα σε μία εβδομάδα έκανε δύο, στην έδρα της Κομπρελόα (1-0) και το Σάββατο απώλεσε το απόρθητο της έδρας της. Είναι ωστόσο μακράν η καλύτερη ομάδα της Β’ κατηγορίας, με την καλύτερη επίθεση και την καλύτερη άμυνα και ακόμη στο +9 από τους διώκτες της.

Στον προηγούμενο γύρο του Κυπέλλου απέκλεισε την Έβερτον της Primera Division, με ισοπαλία (1-1) εντός έδρας και νίκη (1-2) στην ρεβάνς της Βίνια ντελ Μαρ.