*Αναμέτρηση για την ημιτελική φάση του πρωταθλήματος. Τα παιχνίδια είναι διπλά, οπότε και θα ακολουθήσει ρεβάνς με γηπεδούχο τη Σανγκάη ΣΙΠΓ (02/11).

*Η αναμέτρηση διεξάγεται σε ουδέτερη έδρα και με περιορισμένο αριθμό θεατών (3.000).

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Αήττητη η Σανγκάη ΣΙΠΓ στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια πρωταθλήματος με αντίπαλο τη Ζιανγκσού Σάνινγκ, μετρώντας τρεις νίκες και μια ισοπαλία, ανεξαρτήτως έδρας.

Ζιανγκσού Σάνινγκ – Σανγκάη ΣΙΠΓ στην Bet365

ΖΙΑΝΓΚΣΟΥ ΣΑΝΙΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Αήττητη παραμένει εδώ και δέκα αναμετρήσεις η Ζιανγκσού Σάνινγκ, σε ένα σερί όπου και μετράει από πέντε νίκες και ισοπαλίες. Στο τελευταίο χρονικά ματς που έδωσε, η ομάδα του Κοσμίν Ολαρόιου αντιμετώπισε τη Λιφάν, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Πήρε από νωρίς το προβάδισμα και με σωστή διαχείριση κατάφερε να φτάσει στη νίκη. Μια νίκη, που σε συνδυασμό με το 1-1 στο πρώτο μεταξύ τους ματς, της χάρισε και την πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης. Ενόψει της σημερινής αναμέτρησης, δεν υπολογίζονται οι Ζου Γιουν (ΑΜ 16/0) και Αμπντουλχαμίτ Αμπντουγκενί (ΑΜ 14/0), που συμπλήρωσαν κάρτες.

Προηγούμενο ματς: Νίκη 1-0 επί της Λιφάν, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα του Σαντίνι στο όγδοο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση.

Ζιανγκσού Σάνινγκ Στατιστικά

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (bet365 παίξε νόμιμα)

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα επτά τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

Παίξε νόμιμα στην Bet365 | +21 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΙΠΓ ΑΝΑΛΥΣΗ

Από την πλευρά της, η Σανγκάη ΣΙΠΓ δεν έχει επικρατήσει σε κάποιο από τα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σε ένα σερί όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Στο τελευταίο χρονικά ματς που έδωσε, η ομάδα του Βίτορ Περέιρα αντιμετώπισε τη Σανγκάη Σενχούα, στη ρεβάνς του 0-0 στο πρώτο μεταξύ τους ματς, με την οποία αναδείχθηκε και πάλι ισόπαλη, αυτή τη φορά με 1-1. Οι δυο ομάδες έλυσαν τις διαφορές τους στα πέναλτι, εκεί όπου η Σανγκάη ΣΙΠΓ επικράτησε με 5-4. Σε γενικές γραμμές όμως, δεν ικανοποίησε με την εμφάνισή της και σήμερα καλύτερα να δείξει βελτίωση. Εκτός είναι μόνο ο τραυματίας Γιαν Ζουνλίνγκ (ΤΕ 16/0).

Προηγούμενο ματς: Ισοπαλία 1-1 με τη Σανγκάη Σενχούα, για το πρωτάθλημα. Προηγήθηκε με το πέναλτι του Χουλκ στο 55ο λεπτό, για να δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στις καθυστερήσεις.

Σανγκάη ΣΙΠΓ Στατιστικά

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Στοίχημα – Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.