*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών (το 70% της χωρητικότητας του γηπέδου).

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων.

*Στον πρώτο γύρο: Άρσεναλ Τούλα – ΤΣΣΚΑ Μόσχας 2-2

ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μετά από τέσσερις αναμετρήσεις, έχοντας μια ισοπαλία και τρεις ήττες, η ΤΣΣΚΑ Μόσχας πανηγύρισε και πάλι τη νίκη. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αλεξέι Μπερεζούτσκι φιλοξενήθηκε από την Κρίλια Σοβέτοφ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Σε ένα αρκετά ισορροπημένο παιχνίδι, με αρκετές ευκαιρίες και από τις δυο πλευρές, η ίδια αποδείχθηκε πιο εύστοχη και επικράτησε στις λεπτομέρειες.

Κάπως έτσι, έφτασε τους 27 βαθμούς και βρίσκεται στην πέμπτη θέση της κατάταξης, στο -1 από την πρώτη τετράδα και τις ευρωπαϊκές θέσεις. Μια ήττα στα έξι τελευταία εντός της, έχοντας ακόμη τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες. Παρότι ξεπέρασε το πρόβλημα τραυματισμού που τον ταλαιπωρούσε και επέστρεψε κανονικά στις προπονήσεις, ο Μάγκνουσον δεν έχει δηλωθεί στο πρωτάθλημα.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 0-1 επί της Κρίλια Σοβέτοφ, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα του Μπόχινεν στο 75ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση.

ΤΣΣΚΑ Μόσχας Στατιστικά

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (δες το στην Stoiximan)

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 5/6 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Άρσεναλ Τούλα, μετά και από εκείνη επί της Λοκομοτίβ Μόσχας (3-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μιοντράγκ Μπόζοβιτς φιλοξενήθηκε από την Κίμκι, της οποίας και επικράτησε με 1-2. Καλύτερη στον αγωνιστικό χώρο, δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα, μπορεί να βρέθηκε πίσω κόντρα στη ροή και με πέναλτι, ωστόσο στην πορεία κατάφερε να κάνει δίκαια την ανατροπή.

Κάπως έτσι, έφτασε και τους 19 βαθμούς και βρίσκεται στην 11η θέση της κατάταξης, ούσα παράλληλα στο +1 από την επικίνδυνη ζώνη. Ηττήθηκε στις έξι από τις οκτώ φετινές της εξόδους στο πρωτάθλημα, πανηγυρίζοντας και δυο διπλά. Συμπλήρωσε κάρτες και θα μείνει εκτός ο Κινγκς Κάνγκβα.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 1-2 επί της Κίμκι, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο 36ο λεπτό, για να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα των Νταβιτασβίλι (61′) και Έβανς Κάνγκβα (87′). Με δέκα παίκτες οι γηπεδούχοι στο φινάλε.

Άρσεναλ Τούλα Στατιστικά

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.