17η αγωνιστική

Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

*Διεξάγονται 7 μονοί αγώνες μεταξύ των 8 ομάδων του γκρουπ για να αναδειχθεί η πρωταθλήτρια.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς θεατές.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΤΣΑΝΓΚΤΣΟΥΝ ΓΙΑΤΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Σεντζέν, την προηγούμενη αγωνιστική. Προηγήθηκε πολύ νωρίς (1-0 στο 6′), αλλά δεν κατάφερε να διαχειριστεί σωστά το παιχνίδι καθόλη τη διάρκεια του. Η φιλοξενούμενη ήταν πολύ καλύτερη, δημιουργούσε μονίμως ευκαιρίες και κατάφερε να βρει το γκολ της ισοφάρισης στο 77ο λεπτό της αναμέτρησης, σε ένα β’ μέρος όπου η Τσανγκτσούν δεν είχε καμία τελική προσπάθεια.

Ήταν το 2ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα (1-1-0). Βρίσκεται στην 3η θέση της βαθμολογίας, στο -2 από τη 2η Σανγκάι. Μετράει 3 νίκες στα τελευταία 5 παιχνίδια της. Έχει σκοράρει στα 4 από τα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Τραυματίας παραμένει ο Σερτζίνιο (14 συμμ./3 γκολ).

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Σεντζέν.

Τσανγκτσούν Γιατάι Στατιστικά

*3 συνεχόμενα under2.5 γκολ. (Δες το στην bet365)

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΕΒΕΡΓΚΡΑΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Χεμπέι, την προηγούμενη αγωνιστική. Κυριάρχησε καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, αλλά δεν κατάφερε να φύγει με τους τρεις βαθμούς της νίκης. Προηγήθηκε δίκαια στο 49ο λεπτό της αναμέτρησης και ενώ όλα έδειχναν ότι θα πετύχαινε και 2ο γκολ, η Χεμπέι έκανε το 1-1 στο 81′, αμύνθηκε μέχρι τελικής πτώσεως και κράτησε το βαθμό της ισοπαλίας.

Ήταν το 4ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη (0-2-2). Βρίσκεται στην 4η θέση του γκρουπ, στο -1 από την 3η θέση, που δίνει το εισιτήριο για τα προκριματικά του Ασιατικού Τσάμπιονς Λιγκ. Έχει δεχτεί γκολ στα 4 από τα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Χεμπέι.