*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών

*Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις 9 αναμετρήσεις στη μεταξύ τους ιστορία.

*Το συγκεκριμένο ζευγάρι μετράει 5 σερί 2-3 γκολ.

ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας νίκη με 1-0 επί της Σερέζο Οσάκα, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, με αρκετές ευκαιρίες εκατέρωθεν, κατάφερε να προηγηθεί στο 34′, με γκολ του Ματσίντα. Στο 2ο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι είχαν τις πρωτοβουλίες και τις ευκαιρίες, αλλά δεν κατάφεραν να φτάσουν στο γκολ. Έτσι, το 1-0 έμεινε μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν η 1η της νίκη μετά από 2 αγωνιστικές. Βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -5 από τη σωτηρία και στο +1 από τη σημερινή της αντίπαλο. Μετράει 2 σερί νίκες στην έδρα της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή, κρίσιμη, αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 1-0 επί της Σερέζο Οσάκα.

Τρινιτά Οϊτά Στατιστικά

*4 σερί n/g. (Δες το στην bet365)

*4 σερί under2.5 γκολ.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΣΕΝΤΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Κασίβα, την προηγούμενη αγωνιστική. Κατάφερε να προηγηθεί νωρίς στο παιχνίδι (0-1 στο 10′)και έκτοτε προσπάθησε να κρατήσει το υπέρ της προβάδισμα. Η Κασίβα πίεσε, κυριάρχησε στο γήπεδο, αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει στο τελικό 1-1 στο 78ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ήταν το 3ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα. Μετράει 1 νίκη στα τελευταία 10 παιχνίδια της. Βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -1 από τη σημερινή της αντίπαλο και το -6 από τη σωτηρία. Εκτός έδρας μετράει 1 νίκη στα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Τραυματίες παραμένουν οι Οτί (7 συμμ.)και Τερουγιάμα (5 συμμ.).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Κασίβα.