23η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών.

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν τα 6 από τα 7 τελευταία παιχνίδια που έχουν δώσει μεταξύ τους.

ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΪΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Απογοητευτική με τον τρόπο που ήρθε η εκτός έδρας ήττα από την Γκάμπα Οσάκα (2-1). Είχε τον έλεγχο του παιχνιδιού μέχρι και το 60ο λεπτό, όταν και προηγήθηκε με 0-1. Έδωσε την κατοχή στην αντίπαλο της και το πλήρωσε, με την Γκάμπα να ανατρέπει το σκορ μέσα σε δέκα λεπτά (84′ και 90+4′).

Αυτή ήταν η τέταρτη ήττα της στα τελευταία 7 παιχνίδια για το πρωτάθλημα, έχοντας δεχτεί τουλάχιστον 2 γκολ στις τρεις από αυτές. Αυτό το σερί την έχει φέρει στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -4 από τη 16η Κασίβα.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Ήττα-σφαλιάρα από την Γκάμπα Οσάκα εκτός έδρας με 2-1.

Τρινιτά Οϊτά Στατιστικά

*N/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της. (δες το στην bet365)

*Under2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Την πρόκριση για τους 8 του κυπέλλου Ιαπωνίας πήρε στα πέναλτι απέναντι στη Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ. Βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 53′, αλλά ισοφάρισε άμεσα (59′). Το σκορ δεν άλλαξε ούτε στην παράταση, με τη Καβασάκι να έχει το απόλυτο στη διαδικασία των πέναλτι.

Στα του πρωταθλήματος, προέρχεται από εκτός έδρας νίκη επί της Σιμίζου με 0-2, σκοράροντας από 1 γκολ σε κάθε ημίχρονο. Τελευταία φορά που ηττήθηκε στο πρωτάθλημα ήταν από την Οϊτά, το Νοέμβριο του 2020(!). Έχει 8 νίκες στα τελευταία 10 εκτός έδρας παιχνίδια της.

Μοναδική απουσία για τους πρωταθλητές ο Κομπαγιάσι (21 συμμ./10 γκολ).

Προηγούμενο ματς: Νίκη στα πέναλτι επί της Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ για τους 16 του κυπέλλου.