35η αγωνιστική

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με 2-3 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ήττα με 1-0 από τη Φουκουόκα, την προηγούμενη αγωνιστική. Ήταν κακή στο 1ο ημίχρονο και δίκαια έμεινε πίσω στο σκορ με 1-0 στο 33′. Ανέβασε στροφές στο β΄μέρος, ψάχνοντας την ισοφάριση, αλλά δεν κατάφερε να διασπάσει τη συμπαγή άμυνα των γηπεδούχων, με το 1-0 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν η 1η της ήττα μετά από 3 αγώνες πρωταθλήματος. Βρίσκεται στη 18η θέση της βαθμολογίας, στο -4 από τη σωτηρία, με 4 αγωνιστικές να απομένουν. Εντός έδρας μετράει 3 συνεχόμενες νίκες στο πρωτάθλημα.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 1-0 από τη Φουκουόκα.

Τρινιτά Οϊτά Στατιστικά

*8 σερί under2.5 γκολ. (Δες το στην bet365)

*N/g στα 7/8 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί των Γιοκοχάμα Μαρίνος, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα παιχνίδι που έκανε λίγα πράγματα στον αγωνιστικό χώρο, άντεξε στην ασφυκτική πίεση των γηπεδούχων και κατάφερε να προηγηθεί στο 55ο λεπτό της αναμέτρησης, κόντρα στη ροή του παιχνιδιού. Δέχτηκε πολλές φάσεις στο υπόλοιπο παιχνίδι, με τους γηπεδούχους να είναι εξαιρετικά άστοχοι και το 0-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν η 2η συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα (1-0 και οι δύο). Βρίσκεται στη 13η θέση της βαθμολογίας, στο +10 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Μετράει 2 νίκες στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της.

Τραυματίες παραμένουν οι Ιτσιμόρι (2 συμμ.), Όνο (11 συμμ./1 γκολ)και Περέιρα (34 συμμ./7 γκολ).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί των Γιοκοχάμα Μαρίνος.