*3η αγωνιστική

ΤΡΑΝΜΙΡ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Τρανμίρ έφερε 2-2 εκτός έδρας με την Ακρινγκτον, ισοφαρίζοντας με αυτογκόλ του Αστλεϊ στο 93’, έχοντας βρεθεί να χάνει με 2-0 από τα γκολ των Αντεντόγιν (37’), Αστλεϊ (39’), έχοντας μειώσει με τον Χόουκς στο 62’.

Η Τρανμίρ έφερε 2-2 εκτός έδρας με την Ακρινγκτον, ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας, στο Λιγκ Καπ, ισοφαρίζοντας στις καθυστερήσεις και οδηγώντας την πρόκριση στα πέναλτι, εκεί που κέρδισε με 12-11, έπειτα από εκτέλεση 26 πέναλτι, με τον τερματοφύλακα της να αποκρούει το τελευταίο.

Ακόμη πάντως δεν έχει πετύχει κάποια νίκη σε 90λεπτο στη σεζόν, έχοντας μάλιστα 2/2 ήττες στο πρωτάθλημα, μία από τις τέσσερις ομάδες που δεν έχουν πάρει ούτε βαθμό στον συγκεκριμένο θεσμό.

Ο τεχνικός της, Μίκι Μέλον, είπε πώς γνωρίζει καλά τη σημερινή αντίπαλο και τον προπονητή της και είναι προετοιμασμένοι για μία πολύ δύσκολη αναμέτρηση.

Απόντες λόγω τραυματισμών είναι οι αμυντικοί Τούρνμπουλ, Τομ Ντέιβις, ο μέσος Μόρις και ο επιθετικός Μουμπόνγκο.

Τρανμίρ Στατιστικά

*Εχει 2/3 over 2,5 στη σεζόν

*Εχει 2/3 G/G στη σεζόν

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Τζίλιγχαμ κέρδισε 0-2 εκτός έδρας την Γουίμπλεντον, σκοράροντας δύο γκολ στα τελευταία λεπτά, στο 89’ με τον Μάντρον και στις καθυστερήσεις με τον Γκριν. Βέβαια θα μπορούσε να είχε σκοράρει και νωρίτερα, όπως θα μπορούσε να είχε δεχθεί και κάποιο γκολ, κυρίως στο πρώτο ημίχρονο.

Η Τζίλιγχαμ πήρε «εκδίκηση», κερδίζοντας με 0-2 εκτός έδρας την Γουίμπλεντον, με δύο γκολ στα τελευταία λεπτά, περνώντας στην επόμενη φάση του Λιγκ Καπ, μετά την ήττα της πρεμιέρας από την ίδια αντίπαλο.

Αυτή ήταν η δεύτερη συνεχόμενη νίκη της, πάλι χωρίς να δεχθεί γκολ, έχοντας ξεκινήσει μέτρια τη σεζόν, μετά τον υποβιβασμό της από την μεγαλύτερη κατηγορία φέτος το καλοκαίρι.

Απουσιάζουν λόγω τραυματισμού ο μέσος Ο’ Κιφ και ο γκολκίπερ Μέιναρντ – Μπρούερ.