*Στον πρώτο γύρο: Νοτς Κάουντι-Τρανμίρ 2-1

*3/5 G/G & Over 2,5 στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΤΡΑΝΜΙΡ

Προηγούμενο ματς: Η Τρανμίρ κέρδισε 0-2 εκτός έδρας την Χάρογκεϊτ, πετυχαίνοντας δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο με τους Τζόλεϊ (54’), Ντέιβις (70’), μετά από ένα πολύ κακό πρώτο μισό του αγώνα.

Ήταν να μην πετύχει την πρώτη εκτός έδρας νίκη μετά από 18 σερί αγώνες και τον περασμένο Φεβρουάριο, η Τρανμίρ, αφού πέτυχε αμέσως και δεύτερη συνεχόμενη, κερδίζοντας και την Χάρογκεϊτ με 0-2 εκτός έδρας.

Δείχνει σε καλή κατάσταση, αφού έχει μόνο μία ήττα στα 10 τελευταία παιχνίδια, ενώ ειδικά στο γήπεδό της έχει τρεις σερί νίκες, τέσσερις στα πέντε τελευταία παιχνίδια που δεν κερδίζει.

Η τελευταία νίκη την ανέβασε ακόμη περισσότερο στο βαθμολογικό πίνακα, απέχοντας πλέον από πλευράς βαθμών πιο κοντά, έστω και ελάχιστα, στην πρώτη επτάδα και τις θέσεις που οδηγούν στα play off για την άνοδο, από την ζώνη υποβιβασμού.

Τρανμίρ Στατιστικά

*6/8 G/G στα τελευταία παιχνίδια της

*8816 under 2,5 εκτός έδρας

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ

Προηγούμενο ματς: Η Νοτς Κάουντι κέρδισε άνετα με 5-0 εντός έδρας την Μόρκαμ, “καθαρίζοντας” από το πρώτο ημίχρονο, όταν και σκόραρε τα τέσσερα γκολ με χατ τρικ του Λάνγκσταφ (10’ πεν., 13’, 36’), και με τον Κόουλι στο 24’, πριν “γράψει” το τελικό σκορ ο Τζόουνς στο 46’.

Δύο παιχνίδια στο γήπεδό της, μοιάζουν αρκετά αυτή την περίοδο για να πετύχει δύο νίκες χωρίς να δεχθεί γκολ και να σταθεί ανταγωνιστικά μπροστά στους αντιπάλους της.Πιο πρόσφατη νίκη, αυτή με 5-0 εντός έδρας επί της Μόρκαμ.

Γενικώς δεν τα πηγαίνει και τόσο καλά τώρα τελευταία, αφού στους 13 πιο πρόσφατους αγώνες της έχει οκτώ ήττες και μόλις πέντε νίκες, χωρίς καμία ισοπαλία.

Ανέβηκε στην 5η θέση του βαθμολογικού πίνακα της κατηγορίας της, που οδηγεί στα play off για την άνοδο, αλλά πλέον είναι στο +4 από την ομάδα που είναι στην όγδοη θέση που δεν θα συμμετάσχει σε αυτά, ενώ αντιθέτως είναι στο -4 από την τρίτη θέση που εξασφαλίζει απευθείας άνοδο!