*Στον πρώτο γύρο: Γουόλσολ – Τρανμίρ 1-0

* Έξι σερί under 2,5 στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΤΡΑΝΜΙΡ

Προηγούμενο ματς: Η Τρανμίρ έφερε 1-1 εντός έδρας με την Κόλτσεστερ, αν και προηγήθηκε με τον Μόρις μόλις στο 7’, αλλά ισοφαρίστηκε άμεσα, στο 8’ από τον Σμιθ.

Η Τρανμίρ δεν μπόρεσε να επιστρέψει στις νίκες, αλλά τουλάχιστον απέφυγε μία τρίτη συνεχόμενη ήττα, φέρνοντας 1-1 εντός έδρας απέναντι στην Κόλτσεστερ.

Επανέρχεται λοιπόν στα μέτρια στάνταρ, μετά από τρεις σερί νίκες που είχε κάνει στο γήπεδό της, οι οποίες εμφανίστηκαν ενδιάμεσα, ανάμεσα σε πέντε κακούς αγώνες, με τρεις ήττες και δύο ισοπαλίες.

Ακόμη βέβαια είναι αρκετά χαμηλά στο βαθμολογικό πίνακα, στην 17η θέση, αλλά μάλλον χαρακτηρίζεται πλέον βαθμολογικά αδιάφορη, καθώς δεν έχει ελπίδες για play off ανόδου και δεν κινδυνεύει με υποβιβασμό.

Τρανμίρ Στατιστικά

*16/24 over 2,5 εντός έδρας

*4/6 αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΓΟΥΟΛΣΟΛ

Προηγούμενο ματς: Η Γουόλσολ κέρδισε 2-1 εντός έδρας την Σάλφορντ με τέρμα του Φαλ στις καθυστερήσεις. Νωρίτερα είχε ισοφαριστεί από τον Λουντ στο 61’, έχοντας προηγηθεί με τον Ματ μόλις στο ένατο λεπτό.

Η Γουόλσολ επικράτησε 2-1 της Σάλφορντ, επιστρέφοντας στις νίκες έπειτα από τέσσερις αγώνες που είχε δύο ήττες και δύο ισοπαλίες, ενώ νωρίτερα είχε πέντε σερί νίκες, με τις οποίες είχαν αναπτερωθεί οι ελπίδες της για κάτι καλό.

Βέβαια μακριά από την έδρα της κερδίζει αραιά και που, μία εδώ και μία εκει, με μόνο μία νίκη στα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, κάτι που την κρατάει εκτός πρώτης επτάδας και θέσεων που οδηγούν στα play off για την άνοδο, πέφτοντας στην 11η θέση του βαθμολογικού πίνακα, αν και μόλις στο -3 από την έβδομη θέση.

Στα θετικά, το γεγονός πώς έχει παίξει λιγότερα παιχνίδια, από αρκετές ομάδες μπροστά της.