*4η  αγωνιστική

ΤΟΡΚΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Τορκί έχασε με 1-0 εκτός έδρας από την Μπρόμλεϊ, πληρώνοντας την αποβολή παίκτη της στο 62ο λεπτό, δεχόμενη το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης δέκα λεπτά αργότερα από τον Ντένις.

Η Τορκί ηττήθηκε με 1-0 εκτός έδρας από την Μπρόμλεϊ, πληρώνοντας ουσιαστικά την αποβολή παίκτη της στο δεύτερο ημίχρονο, αφού το γκολ που δέχθηκε ήρθε 10 λεπτά αφότου έμεινε με παίκτη λιγότερο στον αγωνιστικό χώρο.

Αυτή ήταν η πρώτη της ήττα, αλλά και το πρώτο γκολ που δέχθηκε στο πρωτάθλημα, έχοντας φέρει πλέον όλα τα πιθανά αποτελέσματα έπειτα από τρεις αγωνιστικές. Και στο μοναδικό παιχνίδι που έδωσε στο γήπεδό της έφερε ισοπαλία.

Απουσιάζουν από τον σημερινό αγώνα λόγω τραυματισμών ο αμυντικός Μάρτιν και ο μέσος Ντόνελαν, χτύπησε και ο επιθετικός Αντριους, ενώ τιμωρημένος είναι ο αμυντικός Μάρσαλ.

Τορκί Στατιστικά

*Εχει 3/3 N/G στο πρωτάθλημα.

*Εχει 3/3 under 1,5 στο πρωτάθλημα.

ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Μπόρεχαμ Γουντ έχασε 1-2 εντός έδρας από την Ολντερσοτ, καταφέρνοντας απλά να μειώσει με τον Γουίλιαμς στο 86’, έχοντας βρεθεί πίσω στο σκορ από αρκετά νωρίς, με τέρμα του Αμαλουζόρ στο 13’, ενώ είχε δεχθεί και δεύτερο τέρμα από τον Γκλόβερ στο 61’.

Η Μπόρεχαμ Γουντ ηττήθηκε με 1-2 εντός έδρας από την Ολντερσοτ, πιο εύκολα απ’ ότι δείχνει το τελικό σκορ και μένοντας μακριά από τον καλό της εαυτό. Αυτή ήταν η πρώτη της φετινή ήττα, έχοντας φέρει και αυτή, όπως η σημερινή της αντίπαλος, όλα τα πιθανά αποτελέσματα έπειτα από τρεις αγωνιστικές.

Η διαφορά της όμως είναι πώς μακριά από το γήπεδό της, όπως αγωνίζεται σήμερα, έχει πάρει τη μοναδική της νίκη στη σεζόν.

Επιστρέφει από τιμωρία ο Κέλι – Εβανς (ΜΕ), στον ήδη τραυματία μέσο Γουίλιαμς προστέθηκε και ο επιθετικός Νιούτον.