*Τέταρτος γύρος του Κυπέλλου Ιταλίας. Οι αναμετρήσεις είναι μονές, σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί παράταση και, αν χρειαστεί πέναλτι.

*Παρελθόν από την Βίρτους Εντέλα αποτέλεσε ο Μπρούνο Τεντίνο, τη θέση του οποίου ανέλαβε ο Βιτσέντζο Βιβαρίνι.

Τορίνο – Βίρτους Εντέλα στην Bet365

Δείτε τα Προγνωστικά Ιταλίας

ΤΟΡΙΝΟ ΑΝΑΛΥΣΗ (Α’)

Παρά το γεγονός πως προηγήθηκε με 2-0 στο 62′, η Τορίνο αποχώρησε με άδεια χέρια από το Μιλάνο γνωρίζοντας την ήττα (4-2) στην αναμέτρηση με την Ίντερ την Κυριακή. Οι φιλοξενούμενοι έχασαν την συγκέντρωσή τους στα τελευταία λεπτά, επιτρέποντας τους απόλυτα εύστοχους “νερατζούρι” να ανατρέψουν τα δεδομένα.

Με την πλάτη στον τοίχο βρίσκεται ο Μάρκο Τζιαμπάολο που βρέθηκε θετικός σε κορωνοϊό, τη θέση του θα πάρει και πάλι ο βοηθός Φραντσέσκο Κόντι. Νέες απώλειες για την “γκρανάτα” οι Μπελότι και Βέρντι, είναι δεδομένο πως θα υπάρξει ροτέισον στο βασικό σχήμα.

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε εκτός έδρας με 4-2 από την Ίντερ. Οι φιλοξενούμενοι ευτύχησαν να προηγηθούν με τα γκολ των Τζάτζα (45+2′) και Ανσάλντι (62′ πεν.), προτού οι γηπεδούχοι ανατρέψουν τα δεδομένα με Σάντσεζ (64′) και Λουκάκου (67′, 84′ πεν.). Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Μαρτίνεζ (90′).

ΤΟΡΙΝΟ Στατιστικά

*GG στα 7/8 τελευταία παιχνίδια της (bet365 παίξε νόμιμα)

*Over 2,5 στα 3/4 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 +21 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ ΑΝΑΛΥΣΗ (Β’)

Τι κι αν η αντίπαλός της αγωνίζονταν με εννέα ποδοσφαιριστές από το 70′, η Βίρτους Εντέλα δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη στην έδρα της Άσκολι (1-1) την Κυριακή παραμένοντας στην επικίνδυνη ζώνη της Serie B.

Χώρισαν οι δρόμοι του συλλόγου με τον Μπρούνο Τεντίνο, τη θέση του στον πάγκο πήρε κι επίσημα ο Βιτσέντζο Βιβαρίνι που θα πραγματοποιήσει το ντεμπούτο του κόντρα στην Τορίνο. Στις τέσσερις αναμετρήσεις που έδωσαν μακριά από την έδρα τους οι “μαύροι διάβολοι” αναδείχθηκαν ισόπαλοι (under 2,5 στις τρεις, χωρίς γκολ οι δύο).

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη (1-1 εκτός) με την Άσκολι. Οι φιλοξενούμενοι πήραν προβάδισμα με το πέναλτι του Μανκουσό (72′), προτού ο Σαμπίρι ισοφαρίσει στο 84′. Οι γηπεδούχοι ολοκλήρωσαν με εννέα ποδοσφαιριστές (Μπούσελ στο 56′, Κόρμπο στο 70′).