17η αγωνιστική (τελευταία) – Απερτούρα

*Μετρούν 6/10 αναμετρήσεις με goal/goal τελευταία μεταξύ τους, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Δεν έχει σημειωθεί νίκη φιλοξενούμενου στα πρόσφατα 5 παιχνίδια ανάμεσά τους.

ΤΟΛΟΥΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Αναδείχτηκε ισόπαλη με σκορ 1-1 εκτός έδρας, με αντίπαλο τη Μασατλάν, στο πλαίσιο του Απερτούρα. Στο 22’ ο Κολούλα σκόραρε για το 1-0 των γηπεδούχων που ήταν και το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου. Στο 54’ ο Σανβέτσο ισοφάρισε σε 1-1 και παράλληλα διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Η Τολούκα δεν είναι σε καλή κατάσταση αγωνιστικά το τελευταίο διάστημα, η πορεία είναι πτωτική. Αναδείχτηκε ισόπαλη με σκορ 1-1 στην έδρας της Μασατλάν και έμεινε για έβδομη αγωνιστική μακριά από τις νίκες. Τρεις ισοπαλίες και δύο ήττες στα πρόσφατα πέντε ματς. Είναι στις θέσεις των πλέι οφ, όμως δεν προλαβαίνει την τετράδα και το κίνητρό της ενόψει της τελευταίας αγωνιστικής του Απερτούρα, δεν είναι ισχυρό. Όσον αφορά την αποστολή, δεν είναι διαθέσιμοι οι Ρουίς και Σαουσέδο.

Τολούκα Στατιστικά

*8/10 αναμετρήσεις είχαν goal/goal

*3/5 ματς τελευταία είχαν over 2.5

*Δέχεται γκολ σε 9/10 ματς εντός έδρας

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΚΕΡΕΤΑΡΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Υπέστη εκτός έδρας ήττα με σκορ 3-1 από την Λεόν, στο πλαίσιο του Απερτούρα. Μόλις στο 1’ ο Ντι Γιόριο σκόραρε για το 1-0, όμως στο 15’ ο Αγιόν ισοφάρισε σε 1-1. Στο 22’ ο Ντάβιλα σκόραρε εκ νέου για τους γηπεδούχους, για το 2-1 του πρώτου ημιχρόνου. Στο 90+2’ ο Μορένο σκόραρε και διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Η Κερέταρο κλείνει το Απερτούρα ούσα στην τελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα, με μόλις μία νίκη σε διάστημα 16 αναμετρήσεων. Στατιστικό ενδεικτικό της κακής πορείας που έχει πραγματοποιήσει. Φυσικά, διαθέτει και μία από τις χειρότερες άμυνες της κατηγορίας. Έχασε στην έδρα της Λεόν (3-1) στο ματς της προηγούμενης αγωνιστικής, δεν έχει γευτεί τη χαρά της νίκης για έξι παιχνίδια. Δεν αναφέρθηκαν προβλήματα απουσιών.