Τελευταία αγωνιστική

*Σε περίπτωση ισοβαθμίας, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι η διαφορά των γκολ.

*Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 5 από τις 7 αναμετρήσεις στην μεταξύ τους ιστορία.

ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ ΒΟΡΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Σπουδαία εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί της Σονάν, την προηγούμενη αγωνιστική, που την κράτησε ζωντανή στο παιχνίδι για αποφυγή του υποβιβασμού. Σε ένα κακό παιχνίδι, με λίγες ευκαιρίες εκατέρωθεν, κατάφερε προηγηθεί στο 66ο λεπτό της αναμέτρησης, με τη γηπεδούχο να μην μπορεί να απειλήσει στη συνέχεια του παιχνιδιού. Η Τοκουσίμα κλείστηκε στα καρέ της με επιτυχία, με το 0-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν η 2η συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα και μάλιστα δίχως να δεχθεί γκολ. Αυτό το σερί την έχει φέρει ισόβαθμη με τη 16η Σονάν, που βρίσκεται εκτός ζώνης υποβιβασμού. Μετράει 3 ήττες στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή κρίσιμη αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί της Σονάν.

Τοκουσίμα Βόρτις Στατιστικά

*5 σερί under2.5 γκολ. (Δες το στην bet365)

*4 σερί n/g.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΧΙΡΟΣΙΜΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ήττα με 1-2 από το Τόκιο, την προηγούμενη αγωνιστική. Η Χιροσίμα ήταν καλύτερη στο 1ο ημίχρονο και προηγήθηκε δίκαια στο 12ο λεπτό της αναμέτρησης. Το Τόκιο ήταν πολύ εύστοχο στο β’ μέρος και κατάφερε να ανατρέψει το εις βάρος του σκορ με 2 γκολ στο 58′ και το 86′, με το 1-2 να μένει μέχρι τέλους.

Ήταν το 5ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα (0-1-4). Βρίσκεται στη 12η θέση της βαθμολογίας, στο χειρότερο της πλασάρισμα τις τελευταίες 4 σεζόν. Με n/g ολοκληρώθηκαν τα τελευταία 6 εκτός έδρας παιχνίδια της στο πρωτάθλημα (Το n/g βρίσκεται σε απόδοση 1.72 στην bet365gr).

Τραυματίες οι Βιέιρα (22 συμμ./6 γκολ)και Ναγκανούμα (22 συμμ./1 γκολ).

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-2 από το Τόκιο.