*Στον 1ο γύρο: Τόσου – Τόκιο 1-0.

*Η Τόσου μετρά οκτώ σερί νίκες απέναντι στο Τόκιο, ανεξαρτήτως έδρας.

Δείτε τα Προγνωστικά Ιαπωνίας

ΤΟΚΙΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-0 από την Καβασάκι. Το μοναδικό τέρμα του αγώνα σημείωσε ο Μαρσίνιο στο 54’.

Δύσκολο το εκτός έδρας παιχνίδι με την Καβασάκι για το Τόκιο, ηττήθηκε με 1-0, συνεχίζοντας να μην παίρνει τα αποτελέσματα που θέλει το τελευταίο διάστημα. Είχε προηγηθεί ο αποκλεισμός στο Λιγκ Καπ από την Φουκουόκα σε διπλά ματς (νίκη 1-0 εντός, ήττα 2-0 εκτός). Κέρδισε μόνο σε 1/6 τελευταίους αγώνες του σε όλες τις διοργανώσεις, τέσσερις ήττες και μία ισοπαλία μέτρησε στους πέντε υπόλοιπους.

Τόκιο Στατιστικά

*No Goal και Under 2.5 τα τρία τελευταία παιχνίδια του.

*Εντός έδρας μετρά 3/4 G/G & Over στο πρωτάθλημα.

ΤΟΣΟΥ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 με αντίπαλο τη Γιοκοχάμα Μαρίνος. Προηγήθηκε στο 87′, ισοφαρίστηκε τρία λεπτά αργότερα. Η Τοσού έχασε πέναλτι στο 73’!

Στάθηκε καλά στη δύσκολη εκτός έδρας αναμέτρηση με αντίπαλο τη Γιοκοχάμα Μαρίνος, μία ομάδα που διεκδικεί τον τίτλο. Παρόλα αυτά, για ένα ακόμη παιχνίδι δέχθηκε γκολ στα τελευταία λεπτά και περιορίστηκε στον έναν βαθμό. Χωρίς νίκη από τις 8 Ιουλίου, αναζητά την επιστροφή στα θετικά αποτελέσματα μετά από εκείνο το 2-1 επί της Γκάμπα Οσάκα, ωστόσο τα 3/5 πρόσφατα παιχνιδια της ολοκληρώθηκαν ισόπαλα..