20η αγωνιστική

Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 8 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Σπουδαία εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί της Τσονγκίνγκ Λιφάν, την προηγούμενη αγωνιστική.  Ισορροπημένο το 1ο ημίχρονο, με τις δύο ομάδες να δημιουργούν ελάχιστες ευκαιρίες στο διάστημα αυτό. Το β’ μέρος ανήκε ολοκληρωτικά στην Τιαντζίν, η οποία δίκαια έφτασε στο μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης, με τον Λι να της χαρίζει τους 3 βαθμούς της νίκης στο 90′.

Ήταν η 1η της νίκη μετά την επανέναρξη του πρωταθλήματος (1-2-2). Βρίσκεται στην 6η θέση του γκρουπ, στο +1 από τη ζώνη του υποβιβασμού, με 3 αγωνιστικές να απομένουν. Έχει σκοράρει στα τελευταία 5 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 0-1 επί της Τσονγκίνγκ Λιφάν.

Τιαντζίν Τεντά Στατιστικά

*G/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365)

*Under2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΧΕΝΑΝ ΤΖΙΑΝΓΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας νίκη με 1-0 επί της Νταλιάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο 1ο ημίχρονο, με λίγες φάσεις εκατέρωθεν, εκμεταλλεύτηκε το λάθος των φιλοξενούμενων και προηγήθηκε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ίβο στο 40′. Ήταν χειρότερη της Νταλιάν στο β’ μέρος, αλλά κατάφερε να κρατήσει ανέπαφη την εστία της, παρά τις πολλές ευκαιρίες που δέχτηκε. Έτσι, το 1-0 έμεινε μοιραία μέχρι τέλους.

Παρέμεινε αήττητη για 4ο συνεχόμενο παιχνίδι (2-2-0), χωρίς να δεχτεί γκολ για 2ο ματς στη σειρά. Βρίσκεται στη 2η θέση του γκρουπ, έχοντας εξασφαλίσει την παραμονή της στην κατηγορία. Έχει σκοράρει στα τελευταία 4 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 1-0 επί της Νταλιάν.