4η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται σε ουδέτερη τοποθεσία και πιο συγκεκριμένα στην πόλη Μεϊζού.

*Αυτή είναι η πρώτη φορά που οι δυο ομάδες τίθενται αντιμέτωπες.

ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ήττα 1-0 από τη Γκουοάν Πεκίνου, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα που δέχθηκε στο 86ο λεπτό, διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα.

Εξακολουθεί να αγνοεί τη νίκη μετά από τις τρεις πρώτες αγωνιστικές η Τιαντζίν Τέντα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιε Γκενγουέι αντιμετώπισε τη Γκουοάν Πεκίνου, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Είχε καλή παρουσία στο πρώτο ημίχρονο, ωστόσο δεν ήταν ικανή για να πάρει και προβάδισμα. Υποχώρησε αρκετά στο δεύτερο, ο ρόλος της έγινε πιο παθητικός και λύγισε στο φινάλε. Αυτή ήταν και η δεύτερη διαδοχική της ήττα, μετά και από εκείνη κόντρα στη Σενζέν (1-2). Οπότε και είναι στον ένα βαθμό, τον οποίο απέσπασε στην πρεμιέρα κόντρα στη Μεϊζού Χάκα (1-1).

Τιαντζίν Τέντα Στατιστικά

*Under 2.5 τα 6/7 τελευταία παιχνίδια της.

*No Goal τα 5/7 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΤΣΕΝΓΚΝΤΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ισοπαλία 0-0 με την Κανγκτζού Μάιτι Λάιονς, για το πρωτάθλημα. Είχε τις ευκαιρίες αλλά όχι και την ουσία, για το κάτι παραπάνω.

Όπως η σημερινή της αντίπαλος, έτσι και η Τσενγκντού δεν έχει πανηγυρίσει ακόμη κάποια νίκη στο πρωτάθλημα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, η ομάδα του Σέο Γιουνγκ Βον αντιμετώπισε την Κανγκτζού Μάιτι Λάιονς, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Αδικείται από αυτό το τελικό αποτέλεσμα, καθώς ήταν με διαφορά ανώτερη στον αγωνιστικό χώρο αλλά και αυτή που απειλούσε περισσότερο, τη στιγμή που δεν ένιωσε ιδιαίτερη πίεση από την αντίπαλό της. Πρώτος βαθμός μετά τις δυο ήττες από Σενζέν (2-0) και Γκουοάν Πεκίνου (2-3), με την εικόνα της να είναι όλο και καλύτερη πάντως. Τη δεύτερη από τις τρεις αγωνιστικές της τιμωρίας του εκτίει ο Αμπντουγκενί.