11η αγωνιστική

*Με 2-3 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 4 από τις τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

*Σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Χαϊκού.

ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 3-0 της Κανγκζού Μάιτι Λάιονς, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, ήταν εκείνη που εκμεταλλεύτηκε στο έπακρον τις ευκαιρίες της, ανοίγοντας το σκορ στο 21′, ενώ απέκτησε αριθμητικό πλεονέκτημα στο 45+1′. Το εκμεταλλεύτηκε και πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων στο 54′, με το τελικό 3-0 να διαμορφώνεται στο 90+2′, σε μία εύκολη νίκη.

Ήταν η πρώτη της νίκη μετά από δύο συνεχόμενες ήττες στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στη 10η θέση της βαθμολογίας, στο +8 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Με 2-3 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις πρώτες 10 αναμετρήσεις της Τιαντζίν στο πρωτάθλημα, έχοντας κρατήσει ανέπαφη την εστία της μόνο σε τρεις από αυτές.

Εκτός οι Αντούχαρ, Ρόσα και Ζου Τονγκ.

Τιαντζίν Τέντα Στατιστικά

*4 συνεχόμενα over2.5 γκολ.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΝΓΚ ΤΑΪΣΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 1-3 της Νταλιάν, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο 1ο ημίχρονο, κατάφερε να ανοίξει το σκορ σε κρίσιμο χρονικό σημείο (0-1 στο 41′). Μπήκε δυνατά στο β’ μέρος, κάνοντας το 0-2 στο 52′, με το υπόλοιπο παιχνίδι να αποκτά διαδικαστικό χαρακτήρα. Κατάφερε να σκοράρει και τρίτη φορά, στην κόντρα (0-3 στο 83′), με το τελικό 1-3 να διαμορφώνεται στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού.

Αυτή ήταν η τέταρτη συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα, έχοντας σκοράρει τουλάχιστον 2 γκολ και στις τέσσερις. Βρίσκεται στη 2η θέση της βαθμολογίας, στο -4 από την πρωτοπόρο Γουχάν Θρι Τάουνς. Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις 10 αναμετρήσεις της στο πρωτάθλημα.