17η αγωνιστική

*Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Το γκρουπ αποτελείται από 8 ομάδες που θα αναμετρηθούν από 1 φορά μεταξύ τους για να προκύψουν οι 2 που θα υποβιβαστούν στη 2η κατηγορία.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Με n/g ολοκληρώθηκαν και οι δύο αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων για το πρωτάθλημα.

ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Χενάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, με ευκαιρίες εκατέρωθεν, το 1ο ημίχρονο ολοκληρώθηκε χωρίς γκολ. Οι δύο ομάδες ανέβασαν ρυθμό στο β’ μέρος, με τους γηπεδούχους να ανοίγουν το σκορ στο 66′. Η Τιαντζίν πίεσε, κέρδισε πέναλτι, το έχασε, αλλά στην επαναφορά ο Κρουζ διαμόρφωσε το τελικό 1-1.

Ήταν το 3ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη, σε πρωτάθλημα και κύπελλο. Βρίσκεται στην προτελευταία θέση του γκρουπ, ισόβαθμη με την 6η Κανγκτζού και στο +3 από τη σημερινή της αντίπαλο. Μετράει 1 νίκη στα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Χενάν.

Τιαντζίν Τεντά Στατιστικά

*3 συνεχόμενα under2.5 γκολ. (Δες το στην bet365gr)

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΚΙΝΤΑΟ ΧΑΪΝΙΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ήττα με 2-5 από τη Γουχάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Άντεξε μόλις ένα ημίχρονο, με τον Αλεσαντρίνι να σκοράρει 2 φορές και να τη βάζει σε θέση οδηγού με 2-1 στο ημίχρονο. Πολύ κακή αμυντικά στο β’ μέρος, με τους φιλοξενούμενους να κάνουν το 2-3 μέσα σε πέντε λεπτά (2-2 στο 53′, 2-3 στο 57′). Προσπάθησε να αντιδράσει, αλλά μάταια, με το τελικό 2-5 να διαμορφώνεται από το 85′ και έπειτα.

Ήταν η 3η συνεχόμενη ήττα της, σε πρωτάθλημα και κύπελλο, έχοντας δεχτεί 12 γκολ στο διάστημα αυτό. Βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -4 από τη σωτηρία. Διαθέτει τη χειρότερη άμυνα, αλλά και επίθεση στην κατηγορία, έχοντας δεχτεί 42 γκολ σε 16 αγώνες, με 8 γκολ ενεργητικό στο διάστημα αυτό.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 2-5 από τη Γουχάν.