Stoiximan: Ατρόμητος – Άρης με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την προημιτελική φάση στο κύπελλο Ελλάδος, ο Ατρόμητος υποδέχεται τον Άρη (19:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ατρόμητος – Άρης στο Stoiximan

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και επτά αναμετρήσεις ο Ατρόμητος, μετρώντας δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες. Την Κυριακή, η ομάδα του Σάββα Παντελίδη υποδέχθηκε τον Ολυμπιακό, για τη Super League 1, από τον οποίο και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα εννέα τελευταία του παιχνίδια, σημειώθηκε N/G. Πέντε νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός του, τη φετινή σεζόν, αγνοώντας τη νίκη στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (0-1-3), στα οποία δεν κατάφερε ούτε και να σκοράρει.

Αήττητος παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις ο Άρης, μετρώντας μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την Κυριακή, η ομάδα του Μίκαελ Ένινγκ φιλοξενήθηκε από τον Αστέρα Τρίπολης, για τη Super League 1, με τον οποίο μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Φραν Βέλεθ στο 13′, δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στο 26ο λεπτό. Στα πέντε τελευταία του παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Τρεις νίκες, επτά ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός του, τη φετινή σεζόν, αγνοώντας το διπλό στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους του (0-2-2).

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Μίλαν – Γιουβέντους (21:45) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.