*4η αγωνιστική

ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Στίβενεϊτζ έφερε 1-1 εκτός έδρας απέναντι στην Γουόλσολ, ισοφαρίζοντας με τον Ρόουζ στο δέκατο λεπτό των καθυστερήσεων, αν και βρέθηκε να χάνει από τέρμα του Τζόνσον στο 13ο λεπτό.

Η Στίβενεϊτζ αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 εκτός έδρας απέναντι στην Γουόλσολ, δείχνοντας απίστευτο χαρακτήρα και άρνηση ήττας, αφού ισοφάρισε στο 10ο (!) λεπτό των καθυστερήσεων! Ετσι παραμένει μία από τις αήττητες ομάδες της σεζόν, με αυτή να είναι η πρώτη της «απώλεια» έπειτα από τρεις σερί νίκες!

Όλα αυτά μετά από μία σεζόν που σώθηκε τις τελευταίες αγωνιστικές, κάτι που δείχνει πώς ο Στιβ Εβανς, όσο εκκεντρικός και περίεργος και αν θεωρείται, έχει κάνει καλή δουλειά στη συγκεκριμένη ομάδα.

Πρόσφατα χτύπησε ο επιθετικός Λιστ, με τη συμμετοχή του απόψε αμφίβολη.

Στίβενεϊτζ Στατιστικά

*Εχει 4/4 G/G στη σεζόν

* Εχει 3/4 over 2,5 στη σεζόν

* Εχει 4/4 αγώνες με 2-3 γκολ στη σεζόν

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Ρότσντεϊλ έχασε 0-1 εντός έδρας από την Γκρίμσμπι, με ένα γκολ του Γουότερφολ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, έχοντας γλιτώσει και από το δοκάρι της νωρίτερα, σε ένα παιχνίδι που δεν είχε και πάρα πολλές ευκαιρίες.

Η Ρότσντεϊλ εν αντιθέσει με τη σημερινή της αντίπαλο, έχασε στις καθυστερήσεις του αγώνα με 0-1 εντός έδρας από την Γκρίμσμπι. Και αυτή ήταν η τρίτη της ήττα σε ισάριθμα παιχνίδια πρωταθλήματος, η μοναδική ομάδα που δεν έχει πάρει ούτε βαθμό, με αποτέλεσμα να είναι ουραγός του βαθμολογικού πίνακα!

Βέβαια έχει «γευτεί» τη χαρά της νίκης, αφού κέρδισε στο Λιγκ Καπ, αλλά στο μοναδικό παιχνίδι που έχει δώσει μακριά από την έδρα της όχι μόνο έχασε, δεν σκόραρε καν!

Σίγουρα πάντως θα λείψουν ο μέσος Κεόχαν που θα μείνει καιρό εκτός αγωνιστικής δράσης, αλλά και ο επιθετικός Κάμπελ που είναι σε στάδιο αποθεραπείας, ενώ αμφίβολη είναι η συμμετοχή του μέσου Λίαμ Κέλι που έχασε τα δύο προηγούμενα παιχνίδια. Πήρε πάντως τον μέσο Κόνορ Μάλεϊ.