4η αγωνιστική

*O αγώνας θα διεξαχθεί με περιορισμένο αριθμό θεατών.

*7/10 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια ήρθαν Over 2,5

ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Νέα απώλεια βαθμών για την Στεάουα Βουκουρεστίου, που παραχώρησε ισοπαλία στην έδρα της Άραντ με 1-1. Εμφανώς επηρεασμένη από το σοκ του ευρωπαϊκού αποκλεισμού, καλείται να μαζέψει τα κομμάτια της και να βγάλει αντίδραση άμεσα, αν θέλει να κατακτήσει το νταμπλ και να επιστρέψει στον δρόμο των επιτυχιών. Παρατηρείται μέχρι στιγμής αδυναμία στα εκτός έδρας παιχνίδια της, αφού σε δύο αγώνες με φαινομενικά βατούς αντιπάλους έφερε ισάριθμες ισοπαλίες, ενώ ηττήθηκε και από την Σαχτέρ Καραγκαντί για το Europa Conference League.

Προηγούμενο παιχνίδι: Ισοπαλία με 1-1 με την Άραντ εκτός έδρας για το πρωτάθλημα. Κάκιστη η εικόνα της στο πρώτο μέρος, όταν και βρέθηκε να χάνει στο 20′. Στην επανάληψη αντέδρασε, πίεσε και τελικά ισοφάρισε στις καθυστερήσεις με γκολ του Στόιτσα.

Στεάουα Βουκουρεστίου Στατιστικά

*5/7 τελευταία παιχνίδια της ήρθαν goal/goal (δες το στο Pamestoixima).

*Σε 9/10 παιχνίδια της σημειώθηκαν under 4,5 κάρτες.

Παίξε Νόμιμα στo Pamestoixima.gr (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα |

ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Έχασε μεγάλη ευκαιρία για να ντουμπλάρει τις νίκες της η Γκαζ Μετάν Μέντιας, αφού στον εντός έδρας αγώνα με την Άργκες ισοφαρίστηκε στις καθυστερήσεις. Αρκετά αποτελεσματική, αφού στις 5 τελικές που έκανε σε όλο το παιχνίδι σκόραρε δύο φορές, κάτι που γενικότερα ως ομάδα δεν συνηθίζει καθώς την χαρακτηρίζει επιθετική δυστοκία. Ταξιδεύει στο Βουκουρέστι με ξεκάθαρο στόχο να μη χάσει εκμεταλλευόμενη το περίεργο κλίμα στο στρατόπεδο της αντιπάλου της. Έχει 4 βαθμούς και ρεκόρ 1-1-1 στις πρώτες τρεις αγωνιστικές και αναζητεί σταθερότητα και ισορροπία μέσα από πιθανά καλά αποτελέσματα.

Προηγούμενο παιχνίδι: Εντός έδρας ισοπαλία με 2-2 κόντρα στην Άργκες για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε να χάνει στο 7′, ισοφάρισε στο 25′ με τον Φιλίπ πριν πετύχει την ολική ανατροπή στο 71′ με τον Ματρικάρντι. Ενώ ήταν κοντά σε μια σπουδαία νίκη, ισοφαρίστηκε στο 90+2′.