* Η Σπάρτα Πράγας έχει κερδίσει στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, που έγιναν στην έδρα της

* Στα 4 τελευταία τους παιχνίδια σκόραραν και οι 2 ομάδες

* Η Σπάρτα Πράγας κέρδισε 7/8 τελεταία τους ματς από το ημίχρονο

ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με την Τέπλιτσε, με σκορ 2-2. Έκανε καλή εμφάνιση, κυρίως στο πρώτο ημίχρονο και βάσει της εικόνας των 2 ομάδων, στον αγώνα, άξιζε τη νίκη, όπου έφτασε κοντά, αλλά ισοφαρίστηκε στο 83′.

Μετά την εκτός έδρας ισοπαλία με την Τέπλιτσε, με σκορ 2-2, βρίσκεται στην 4η θέση, με 13 βαθμούς, έχοντας φέρει 4 σερί ματς ισοπαλίες. Συνεχίζει να έχει εκτός αρκετούς παίκτες και καλείται να διαχειριστεί και αυτό το πρόβλημα, αφού παραμένουν εκτός οι τραυματίες Χαράσλιν, Πέσεκ, Κρέισι ΙΙ, Τσελούτσκα, Βίντχαϊμ και Σούτσομελ.

ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* Μετράει 4 σερί ματς με ισοπαλίες.

* Μετράε 7 σερί αγώνες αήττητη.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη απέναντι στην Παρντούμπιτσε με 3-0. Πολύ γεμάτη εμφάνιση για την Μπάνικ Οστράβα και στα 2 ημίχρονα, όπου κατάφερε να σκοράρει και στα δύο. Δεν απειλήθηκε στιγμή, ενώ θα μπορούσε να βρει ακόμα 1-2 τέρματα, αν ήταν πιο αποτελεσματική.

Μετά την εντός έδρας νίκη απέναντι στην Παρντούμπιτσε με 3-0, βρίσκεται στην 9η θέση με 9 βαθμούς. Είχε να κερδίσει σχεδόν 1 μήνα, αφού η τελευταία της νίκη ήταν στις 13 Αυγούστου. Παραμένουν εκτός οι Αλμάσι και Σβόζιλ, ενώ αμφίβολοι είναι οι Τάκακς, Σανέ και Κάλοτς.