12η αγωνιστική

*Under2.5+n/g τα τελευταία 3 παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΟΥΓΟΥΟΝ FC ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 3-1 από τη Σεούλ, για την περασμένη αγωνιστική. Κάκιστη καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, παίζοντας και με παίκτη λιγότερο από το 34′. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν δίκαια στο 62′, για να δεχθούν την ισοφάριση πέντε λεπτά αργότερα, σε μία από τις ελάχιστες ευκαιρίες της Σουγουόν στον αγώνα. Η Σεούλ πήρε αυτό που της άξιζε και με δύο γκολ στο 78′ και το 82′ διαμόρφωσε το τελικό 3-1.

Ήταν το τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι της Σουγουόν χωρίς νίκη (0-1-2), σε πρωτάθλημα και κύπελλο. Βρίσκεται στη 10η θέση της βαθμολογίας, στο -5 από την πρώτη εξάδα, με παιχνίδι λιγότερο από την 6η Σανγκμού. Μετράει 3 νίκες στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της, ενώ τα τελευταία 4 παιχνίδια στο γήπεδο της ολοκληρώθηκαν με over3.5+g/g.

Τιμωρημένος ο Τζου-Χου Παρκ.

Σουγουόν FC Στατιστικά

*4 συνεχόμενα over3.5+g/g εντός έδρας.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 3-1 επί της Σανγκμού, για την περασμένη αγωνιστική. Ανώτερη των φιλοξενούμενων στο 1ο ημίχρονο, προηγήθηκε δίκαια σε κρίσιμο χρονικό σημείο (1-0 στο 43′). Είχε ουσία στο παιχνίδι της στο β’ μέρος, αφού παρά την πίεση των φιλοξενούμενων, βρήκε τον τρόπο να διευρύνει το προβάδισμα της, κάνοντας το 3-0 με τον Μιν-Κιου Τζου να ολοκληρώνει το χατ-τρικ του στο 72′ και το 79′. Το μόνο που κατάφερε η Σανγκμού ήταν να διαμορφώσει το τελικό 3-1 στο 90+4′.

Παρέμεινε αήττητη στα τελευταία τέσσερα παιχνίδια της (2-2-0), σε πρωτάθλημα και κύπελλο. Βρίσκεται στην 4η θέση της βαθμολογίας, στο +5 από την εξάδα του υποβιβασμού. Δεν έχει ήττα στα τελευταία 4 εκτός έδρας παιχνίδια της στο πρωτάθλημα (3-1-0), έχοντας σκοράρει τουλάχιστον 2 γκολ στα τρία τελευταία.

Τραυματίες παραμένουν οι Τζου-Γουόν Κιμ και Τζα-Τσεόλ Κου.