24η αγωνιστική

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 4 από τις τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 1-0 από την Τζούμπιλο Ιβάτα, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, χωρίς πολλές ευκαιρίες εκατέρωθεν, σπατάλησε τις δικές της, με τους γηπεδούχους να διαμορφώνουν το τελικό 1-0 στο 77ο λεπτό της αναμέτρησης.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αγωνιστικές (0-2-1). Βρίσκεται στη 13η θέση της βαθμολογίας, στο +3 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Μετράει μόλις 1 ήττα στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της, ενώ και τα 5 ολοκληρώθηκαν με under2.5 γκολ.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Σονάν Μπελμάρε Στατιστικά

*Under2.5 γκολ στα 9/10 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΣΑΠΟΡΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στη Ναγκόγια, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, με αρκετές φάσεις εκατέρωθεν, πήρε το προβάδισμα στο 31ο λεπτό. Η φιλοξενούμενη ανέβασε στροφές στο β’ μέρος, πίεσε και έφτασε στην ισοφάριση στο 67’, με γκολ του Σίλβα, ενώ ένα τέταρτο αργότερα πήρε το προβάδισμα (1-2 στο 81′). Η Σαπόρο πίεσε μέχρι τέλους για την ισοφάριση, με το τελικό 2-2 να διαμορφώνεται στο 90+2’.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και 5 αγωνιστικές (0-2-3). Βρίσκεται στη 14η θέση της βαθμολογίας, στο +3 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Εκτός έδρας μετράει 5 συνεχόμενες ήττες στο πρωτάθλημα, έχοντας δεχτεί τουλάχιστον 2 γκολ στις τέσσερις από αυτές.