*Οι έξι τελευταίοι μεταξύ τους αγώνες, ανεξαρτήτως έδρας, έχουν 2-3 γκολ.

*Σε εφτά παιχνίδια τους στο παρελθόν δεν έχει κερδίσει ποτέ η φιλοξενούμενη.

Δείτε τις Στοιχηματικές Εταιρίες

ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Σόλιχαλ Μουρς δεν έπαιξε εκτός με την Ιστλεϊ, λόγω κακοκαιρίας. Στον τελευταίο της αγώνα κέρδισε 2-0 εντός έδρας την δυνατή φέτος Γκρίμσμπι, επιστρέφοντας στις νίκες έπειτα από πέντε αγώνες στους οποίους είχε δύο ήττες και τρεις ισοπαλίες. Στο γήπεδό της πάντως έχει μόλις δύο ήττες και πέντε νίκες στους 11 αγώνες της που έχει παίξει εκεί.

Είναι στο πρώτο μισό του βαθμολογικού πίνακα, στην 9η θέση του συγκεκριμένα, σε απόσταση βολής – «αναπνοής», στο -1 συγκεκριμένα από την έβδομη που οδηγεί στα πλέι οφς για την άνοδο.

Τιμωρημένος είναι ο μέσος Στόρερ, στον προηγούμενο αγώνα χτύπησε ο Χάουι με τη συμμετοχή του αμφίβολη.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Σόλιχαλ Μουρς κέρδισε 2-0 εντός έδρας την Γκρίμσμπι, με τον Ρούνεϊ να ανοίγει το σκορ μόλις στο έβδομο λεπτό, στη συνέχεια γλίτωσε από το δοκάρι της σε μία περίπτωση και από τον γκολκίπερ της σε κάποιες άλλες, πριν «καθαρίσει» το παιχνίδι με τέρμα του Σμπάρα στο 68ο λεπτό.

Σόλιχαλ Μουρς Στατιστικά

*Εχει έξι σερί under 2,5 (δες το στην Betshop)

*Εχει τέσσερις συνεχόμενους αγώνες με 2-3 γκολ.

*Εχει έξι σερί under 2,5 εντός έδρας, 7/11 συνολικά.

ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Γουόκινγκ έχασε με 1-2 εντός έδρας από την Μπαρνέτ, αν και προηγήθηκε μόλις στο δεύτερο λεπτό, με τέρμα που δέχθηκε στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης. Και στα έξι τελευταία παιχνίδια της, μία κερδίζει και μία χάνει! Μακριά πάντως από το γήπεδό της έχει πετύχει δύο συνεχόμενες νίκες.

Είναι οριακά στο δεύτερο μισό του βαθμολογικού πίνακα, στην 13η θέση του για την ακρίβεια, όμως από πλευράς βαθμών είναι πολύ πιο κοντά στην πρώτη επτάδα και τις θέσεις που οδηγούν στα πλέι οφς για την άνοδο, στο -6 συγκεκριμένα, ενώ είναι στο +10 από την ζώνη του υποβιβασμού.

Χτύπησε σοβαρά ο επιθετικός της, Οκλεϊ, που θα λείψει σχεδόν σε όλο το υπόλοιπό της σεζόν.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Γουόκινγκ ηττήθηκε με 1-2 εντός έδρας από την Μπαρνέτ, αν και προηγήθηκε μόλις στο δεύτερο λεπτό με τον ΜακΝέρνι. Αλλά ισοφαρίστηκε από τον Μάριοτ στο 28’, ενώ ο ίδιος παίκτης την οδήγησε στην ήττα, με γκολ στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης.