* 9/10 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Λίμπερετς σκόραρε τουλάχιστον 2 γκολ

* Η Σλόβαν Λίμπερετς μετράει 16 σερί ματς αήττητη στην έδρας της εναντίον της Μπόλεσλαβ

* Στα 3 τελευταία τους παιχνίδια σκόραραν και οι 2 ομάδες

ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη απέναντι στην Μποέμιανς, με 0-2. Μπορεί να πήρε τη νίκη, αλλά δεν έπεισε ιδιαίτερα με την εμφάνισή της, ενώ αν η Μποέμιανς ήταν πιο εύστοχη, θα μπορούσε να πάρει έστω την ισοπαλία. Η Λίμπερετς σκόραρε από 1 γκολ σε κάθε ημίχρονο, ενώ στο δεύτερο μέρος και οι 2 ομάδες δέχθηκαν από μία κόκκινη κάρτα.

Μετά την εκτός έδρας νίκη απέναντι στην Μποέμιανς με 0-2, βρίσκεται στην 3η θέση με 14 βαθμούς. Την Τετάρτη, για το Κύπελλο, αντιμετώπισε την Ροκιτσάνι, κερδίζοντάς την με 1-5, παίρνοντας εύκολα την πρόκριση. Διαθέτει την 2η καλύτερη επίθεση στο Πρωτάθλημα, με 14 γκολ στο ενεργητικό της, ενώ έχει και την 3η καλύτερη άμυνα, με παθητικό 8 γκολ. Εκτός για σήμερα ο τιμωρημένος Βαλέντα, όπως και οι τραυματίες Ντουμπιά και Γκάλι.

ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* 5/6 τελευταία ματς χωρίς ήττα.

* Έρχεται από 2 σερί νίκες.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με την Σλοβάτσκο, με σκορ 1-1. Πολύ καλή εμφάνιση από την Μπόλεσλαβ, που αν ήταν πιο εύστοχη, θα μπορούσε εύκολα να πανηγυρίσει το τρίποντο. Έμεινε πίσω στο σκορ στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου και στο δεύτερο μέρος είχε μόνο φάσεις, καταφέρνοντας να βρει το γκολ στο τέλος του παιχνιδιού.

Μετά τηνς εντός έδρας ισοπαλία με την Σλοβάτσκο, με σκορ 1-1, βρίσκεται στην 10η θέση, με 9 βαθμούς. Δεν είχε αγώνα μεσοβδόμαδα για το Κύπελλο, οπότε είχε περισσότερες μέρες να ξεκουραστεί από την Σλόβαν Λίμπερετς. Εκτός για σήμερα οι τραυματίες Κούμπιστα, Βάνιτσεκ και Σκόντα.