*Φετινά ματς: Ορλάντο – Σινσινάτι 0-0.

*Έρχονται από 5/8 Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 2-1 επί της Ατλάντα. Το 1-0 ο Μοσκέρα στο 10’, το 1-1 έκανε ο Ακόστα στο 75’, το 1-2 ήρθε απ’ τον Βάσκες στο 80’.

Πήρε ακόμη μια νίκη την Τετάρτη στο εκτός έδρας ματς με την Ατλάντα. Δεν έκανε καλό πρώτο ημίχρονο, έχανε δίκαια 1-0. Στο δεύτερο μέρος βελτιώθηκε, πήρε μπάλα και απείλησε, ισοφάρισε στο 75’ και έκανε την ανατροπή στο 80’! Δεύτερη σερί νίκη για το Σινσινάτι μετά το εντός έδρας 3-0 επί της Νέας Υόρκης Σίτι, κέρδισε μετά από τρία ματς για όλες τις διοργανώσεις, μετρά ρεκόρ 4-1-1 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές, είχαν προηγηθεί η εκτός έδρας ήττα 3-0 απ’ το Κολόμπους και δύο διαδοχικές νίκες κόντρα σε Νάσβιλ (3-1) και Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς (2-1). Μετρά 57 πόντους και βρίσκεται στην κορυφή της βαθμολογίας της Ανατολής.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 16/20 Over 2.5 σε όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 9/11 G/G σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στη Σάρλοτ. Το 1-0 ο Κοπέτι στο 81’ με πέναλτι, το 1-1 έκανε ο Οχέδα στο 88’.

Στάθηκε «όρθιο» στο εκτός έδρας ματς κόντρα στη Σάρλοτ, σώθηκε στο 88’ με το γκολ του Οχέδα. Καλύτερη η Σάρλοτ στο πρώτο ημίχρονο, είχε την κατοχή και τις καλύτερες στιγμές. Στο δεύτερο μέρος ο ρυθμός έπεσε, η Σάρλοτ προηγήθηκε με πέναλτι και έδειχνε ικανή να κερδίσει, αλλά στο 88’ ήρθε η ισοφάριση. Θετικό αποτέλεσμα για το Ορλάντο, που ερχόταν από δύο σερί νίκες με Σεντ Λούις (2-1) και Σικάγο (1-3), τρεις αν υπολογίσουμε και το εκτός έδρας 1-2 επί της Ατλάντα τον Ιούλιο, μετρά ρεκόρ 5-2-1 στις τελευταίες οκτώ αγωνιστικές. Με 44 πόντους το Ορλάντο είναι τρίτο στην Ανατολή. Στο 2-2-2 το ρεκόρ του στα τελευταία έξι εκτός έδρας ματς πρωταθλήματος. Επιστρέφει ο Καρταχένα (Μέσος, 18,1).