29η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΙΜΙΖΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ήττα με 2-1 από τη Σάγκαν Τόσου, την προηγούμενη αγωνιστική. Η αντίπαλος της ήταν πολύ καλύτερη, προηγήθηκε δίκαια με 1-0 στο 58′, με την ίδια όμως να αντιδράει άμεσα και να ισοφαρίζει στο 65′. Χρειάστηκε μια στημένη φάση και ένα εξαιρετικό χτύπημα φάουλ για να ηττηθεί, με το τελικό 2-1 να διαμορφώνεται στο 74ο λεπτό της αναμέτρησης.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και 9 αγωνιστικές, ένα σερί που την έχει φέρει στο +3 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Είναι η χειρότερη εντός έδρας ομάδα της κατηγορίας, με συγκομιδή 11 βαθμών σε 13 αγώνες.

Τραυματίες παραμένουν οι Ελσίνιο (16 συμμ./1 γκολ), Ρενάτο (3 συμμ.)και Κάτο (-).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 2-1 από τη Σάγκαν Τόσου.

Σιμίζου Στατιστικά

*G/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365)

*Over2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΣΕΝΤΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας νίκη με 2-3 επί της Γκάμπα Οσάκα, την προηγούμενη αγωνιστική. Νίκη μετά από 12(!) αγωνιστικές για τη Σεντάι, που αιφνιδίασε τη γηπεδούχο και προηγήθηκε με 1-2 στο ημίχρονο. Στο 2ο σαρανταπεντάλεπτο, δέχτηκε την ισοφάριση με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι. Δεν επηρεάστηκε και βρήκε άμεσα απάντηση, διαμορφώνοντας το τελικό 2-3 στο 79ο λεπτό της αναμέτρησης.

Βρίσκεται στην 22η θέση της βαθμολογίας, στο -4 από τη σωτηρία. Μετράει 2 νίκες στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της. Έχει δεχτεί γκολ στα 7 από τα τελευταία 10 εκτός έδρας παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες ταξίδεψε για τη σημερινή της αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 2-3 απέναντι στην Γκάμπα Οσάκα.