*2-3 γκολ ήρθαν οι 4/6 πρόσφατες συναντήσεις των δύο ομάδων ανεξαρτήτως έδρας.

Σίγκμα Όλομουτς – Πρίμπραμ στην Bet365

Δείτε τα Προγνωστικά Τσεχίας

ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μια ανάσα από τη νίκη βρέθηκε την περασμένη εβδομάδα η Σίγκα Όλομουτς, ωστόσο δεν κατάφερε να φύγει με το διπλό από την έδρα της Παρντούμπιτσε παραχωρώντας 1-1. Παιχνίδι λίγων φάσεων μπροστά στις εστίες στο πρώτο ημίχρονο. Καλύτερο ποιοτικά το δεύτερο 45λεπτο, προηγήθηκε με πέναλτι, ήταν πολύ κοντά στη νίκη, αλλά μια αφέλεια της άμυνάς της στο φινάλε έφερε την ισοφάριση στην εκπνοή.

Συμπλήρωσε επτά αγωνιστικές αήττητη η Σίγκμα Όλομουτς (4-3-0), πραγματοποιεί δυνατό ξεκίνημα, βρίσκεται στο -5 από την κορυφή, ενώ έχει διατηρήσει ανέπαφη την εστία της στα 5/9 φετινά ματς, με τον τεχνικό Λατάλ να έχει βοηθήσει σημαντικά στην άνοδο της ομάδας. Είναι αήττητη στις τέσσερις πρόσφατες εξόδους της με ρεκόρ 2-2-0 και επιμέρους σκορ 6-3. Αμφίβολοι οι Ζμρζλι (Μέσος, 8, 1), Μπρέιτε (Μέσος, 8, 1).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 με την Παρντούμπιτσε. Μπήκε μπροστά στο σκορ με πέναλτι του Νέσπορ στο 62’, δέχθηκε την ισοφάριση στο 90’+5’.

ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ Στατιστικά

*N/G τα 8/11 τελευταία παιχνίδια της (bet365 παίξε νόμιμα).

*Over 2,5 τα 6/9 τελευταία ματς.

Παίξε νόμιμα στην Bet365 | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΠΡΙΜΠΡΑΜ ΑΝΑΛΥΣΗ

Την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Πρίμπραμ, κερδίζοντας 2-1 στο γειτονικό ντέρμπι τη Μλάντα Μπόλεσλαβ εντός έδρας. Μοιρασμένο παιχνίδι από την αρχή μέχρι το τέλος, πήγε με το εις βάρος της 0-1 στην ανάπαυλα, αντέδρασε στο δεύτερο μέρος και με δύο γκολ ανέτρεψε το σκορ, κρατώντας το 2-1 ως το φινάλε της συνάντησης. Είχαν προηγηθεί οκτώ αγωνιστικές που αγνοούσε τη νίκη η Πρίμπραμ (0-2-6), παρέμεινε στην τελευταία θέση της κατάταξης στο -1 από την παραμονή διαθέτοντας την χειρότερη άμυνα της λίγκας με 24 γκολ. Στο 0-1-3 το εκτός έδρας ρεκόρ της, δέχθηκε 12 γκολ σε αυτή τη σειρά αγώνων. Δεν υπάρχουν σοβαρά αγωνιστικά προβλήματα.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 2-1 κόντρα στη Μλάντα Μπόλεσλαβ. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 28’, ισοφάρισε με τον Βολτρ στο 64’, έκανε την ανατροπή με τον Βάβρα στο 76’.