11η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Χαϊκού.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 4 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΕΝΖΕΝ ΧΟΝΓΚΖΟΥΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 2-1 επί της Γκουοάν Πεκίνου, την περασμένη αγωνιστική. Καλύτερη καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, έμεινε, ωστόσο πίσω στο σκορ στο 28’, κόντρα στη ροή του αγώνα. Μπήκε δυνατά στο β’ μέρος και κατάφερε να ισοφαρίσει σε 1-1 νωρίς (57’). Συνέχισε να πιέζει και έφτασε δίκαια στην ολική ανατροπή, με τον Γιουάν να διαμορφώνει το τελικό 2-1 στο 85ο λεπτό της αναμέτρησης.

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για τη Σενζέν στο πρωτάθλημα, αμφότερες με 2-1 σκορ. Βρίσκεται στην 6η θέση της βαθμολογίας, στο -7 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και την 3η Χενάν. Με over2.5+g/g ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις 10 αναμετρήσεις της στο πρωτάθλημα.

Αμφίβολος ο Αλεσαντρινί. Εκτός οι Γιελτζιάν, Χαοφένγκ Ζου, Γιουέ Ζου και Ντάι.

Σενζέν Χονγκζουάν Στατιστικά

*Over2.5+g/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΖΕΖΙΑΝΓΚ ΠΡΟΦΕΣΙΟΝΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 2-0 επί της Κουανγκτσόου Σίτι, την περασμένη αγωνιστική. Μονόλογος το 1ο ημίχρονο για τη Ζεγιάνγκ, πήρε δίκαια προβάδισμα δύο γκολ στο 29ο λεπτό. Έδωσε χώρους στους αντιπάλους της στο β’ μέρος, οι οποίοι δημιούργησαν καλές ευκαιρίες, αλλά δεν κατάφεραν να τις μετουσιώσουν σε γκολ, με το 2-0 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για τη Ζεγιάνγκ στο πρωτάθλημα, αμφότερες με 2-0 σκορ. Βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας, στο -8 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και την 3η Χενάν. Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 8 από τις 10 αναμετρήσεις της ως τώρα στο πρωτάθλημα.