Εξ αναβολής αναμέτρηση για τη 17η αγωνιστική

*Σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Χαϊκού.

*Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 4 από τις τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΕΝΖΕΝ ΧΟΝΓΚΖΟΥΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 0-3 επί της Γουχάν Ζαλ, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα κακό ποιοτικά α’ μέρος, κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 33ο λεπτό, σε μία από τις ελάχιστες ευκαιρίες της. Μπήκε δυνατά στο 2ο ημίχρονο, παίρνοντας προβάδισμα δύο τερμάτων στο 56′. Το τελικό 0-3 διαμορφώθηκε στο 69ο λεπτό της αναμέτρησης, σε μία άνετη νίκη για τη Σενζέν.

Πρώτη νίκη μετά από πέντε συνεχόμενες ήττες για τη Σενζέν. Βρίσκεται στη 12η θέση της βαθμολογίας, στο +8 από τη ζώνη του υποβιβασμού, με δύο παιχνίδια λιγότερα από τη 16η Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 11 από τις 16 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Εκτός παραμένει ο Αλεσαντρίνι.

Σενζέν Στατιστικά

*4 συνεχόμενα over2.5 γκολ.

*Έχει δεχτεί τουλάχιστον 4 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΝΓΚ ΤΑΪΣΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη με 1-1 απέναντι στην πρωτοπόρο Θρι Τάουνς, την περασμένη αγωνιστική. Οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι στο πρώτο μισάωρο του παιχνιδιού και προηγήθηκαν δίκαια στο 28′. Η Σαντόνγκ ανέβασε κατακόρυφα το ρυθμό της στο υπόλοιπο παιχνίδι, δημιουργώντας τη μία ευκαιρία μετά την άλλη, ισοφαρίζοντας σε 1-1 στο 68′. Είχε τις ευκαιρίες της να πάρει τη νίκη και να μειώσει τη διαφορά της από την πρωτοπόρο, αλλά τις σπατάλησε, με το 1-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για την πρωταθλήτρια Σαντόνγκ, που είδε τη διαφορά της από την πρωτοπόρο Θρι Τάουνς να αυξάνεται στους 7 βαθμούς. Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 10 από τις 17 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Τραυματίες οι Γουάνγκ Τονγκ, Τζάντσον και Ξινγκάν Γου. Λείπει με την εθνική ομάδα της χώρας του ο Τζουν-Χο Σον.