*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δυο ομάδων.

*Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δυο ομάδων.

ΣΕΝΤΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ήττα με 2-0 από την Οϊτά, την προηγούμενη αγωνιστική. Κατώτερη των περιστάσεων, σε ένα κρισιμότατο παιχνίδι για τη μάχη που δίνει για παραμονή στην κατηγορία. Δεν είχε ούτε μια τελική εντός εστίας, με τη γηπεδούχο να κυριαρχεί στο 2ο ημίχρονο και να παίρνει μια άξια νίκη, σκοράροντας δυο φορές σε ένα δεκάλεπτο (1-0 στο 50’, 2-0 στο 60’).

Ήταν το 4ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς όλη στο πρωτάθλημα (0-1-3). Βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -6 από τη σωτηρία. Εντός έδρας αγνοεί τη νίκη εδώ και 10 αγώνες (0-4-6).

Μοναδική απουσία ο τραυματίας Τερουγίαμα (5 συμμ.).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 2-0 από την Οϊτά.

Σεντάι Στατιστικά

*3 σερί under2.5 γκολ. (Δες το στην bet365)

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΧΙΡΟΣΙΜΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας νίκη με 1-0 επί της Ναγκόγια, την προηγούμενη αγωνιστική. Είδε τη φιλοξενούμενη να κυριαρχεί στο πρώτο μισάωρο του παιχνιδιού, αλλά ήταν αυτή που προηγήθηκε με 1-0 στο 35’, χάρη σε γκολ του Ασάνο. Το 2ο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο, με τις δυο ομάδες να είναι άστοχες στην τελική προσπάθεια και το 1-0 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν η 2η συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα και μάλιστα χωρίς να δεχθεί γκολ. Βρίσκεται στη 10η θέση της βαθμολογίας, στο -15 από την 3η θέση. Εκτός εδρας μετράει 2 συνεχόμενες νίκες στο πρωτάθλημα.

Εκτός παραμένουν οι Βιέιρα (21 συμμ./6 γκολ)και Αγιουκάβα (23 συμμ./2 γκολ).

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 1-0 επί της Ναγκόγια.