*Η αναμέτρηση είχε αναβληθεί καθώς ένα ποδοσφαιριστής και δυο μέλη του τεχνικού επιτελείου της Κασίβα είχαν βρέθηκαν θετικοί στον Covid-19.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Στον πρώτο γύρο: Κασίβα – Σεντάι 5-1

Σεντάι – Κασίβα στην Bet365

ΣΕΝΤΑΪ ΑΝΑΛΥΣΗ

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Σεντάι, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τακάσι Τακαγιάμα φιλοξενήθηκε από την Τόσου, στην έδρα της οποίας πανηγύρισε το διπλό, μετά και το τελικό 0-1. Ευκαιρίες και από τις δυο πλευρές και παρότι η Σεντάι δεν ήταν καλύτερη, αποδείχθηκε πιο εύστοχη. Με 21 βαθμούς, βρίσκεται στην τελευταία θέση, χωρίς να έχει κάποιο άγχος από τη στιγμή που δεν υποβιβάζεται καμία ομάδα φέτος. Στις έξι ισοπαλίες και εννέα ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, αγνοώντας έτσι τη νίκη. Μακροχρόνια τα όποια αγωνιστικά της προβλήματα.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 0-1 επί της Τόσου, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα του Ναγκασάβα στο 78ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση.

Σεντάι Στατιστικά

*Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (bet365 παίξε νόμιμα)

*Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΚΑΣΙΒΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Την πρώτη της νίκη, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα, πανηγύρισε και πάλι η Κασίβα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Νελσίνιο Μπαπτίστα φιλοξενήθηκε από την Κασίμα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-4. Ήταν με διαφορά καλύτερη στον αγωνιστικό χώρο και πήρε το διπλό με τρία τέρματα στα τελευταία λεπτά.

Με 44 βαθμούς σε 28 αναμετρήσεις, βρίσκεται στην 10η θέση, με μοναδικό κίνητρο πλέον, την καλύτερη δυνατή θέση στην τελική κατάταξη. Στις οκτώ νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους της. Σταθερά εκτός μάχης είναι οι Γιούτζι Τακαχάσι (ΑΜ 11/0) και Σαχίρο Τοσίμα (ΜΕ 20/0).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 1-4 επί της Κασίμα, για το πρωτάθλημα. Παρότι προηγήθηκε στο 26′ με το αυτογκόλ του Λέο Σίλβα, δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση στο 56ο λεπτό, με το αυτογκόλ του Κιμ Σεούνγκ Γκιου. Εν τέλει όμως, τα τέρματα των Ολούνγκα (75′), Κριστριάνο (83′) και Καμίγια (90’+1) της χάρισαν τη νίκη.

Κασίβα Στατιστικά

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.